Головна  →  Адміністрація  →  Підрозділи  →  Солом'янський районний в місті Києві центр соціальних служб

Солом'янський районний в місті Києві центр соціальних служб

Директор – Бочарова Ніна Михайлівна.

Тел./факс: (044) 243-75-26

E-mail: [email protected]

Заступник директора-начальник відділу соціальної роботи – Татарінова Лариса Анатоліївна, тел.: (044) 243-75-26

Підпорядкованість Центру – заступнику голови Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Олені Ігорівні Горпинченко; Службі у справах дітей та сім’ї  Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації.

Адреса: м. Київ-037, вул. М.Кривоноса, 21

Телефони: 243-75-26, 243-75-27, 243-75-24

Факс: 243-75-26

Email: [email protected]

Часи роботи:
понеділок - четвер з 8.00 до 17.00,
п'ятниця з 8.00 до 15.45,
перерва з 12.00 до 12.45.

Часи прийому громадян:
Понеділок - четвер з 9.00 до 17.00, п'ятниця з 9.00 до 15.45, перерва з 13.00 до 13.45

Як доїхати: від ст. м. Шулявська тролейбус № 42; трол. № 9;  авт. № 69, трол. № 8 до зуп. «Освіти», трол. № 3 до зуп. «Інститут інноваційних технологій». 

На базі Солом’янського центру діє МОБІЛЬНА БРИГАДА соціально-психологічної допомоги постраждалим від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі (Мобільна бригада).

Мобільна бригада здійснює екстрене реагування на факти насильства, проводить профілактику ризиків повторного насильства, веде інформаційно-просвітницьку роботу з питань домашнього насильства та насильства за ознакою статі.

ЗНАЙ! Домашнє насильство – це фізичне, психологічне, сексуальне та економічне приниження, залякування, утиски з метою здійснення постійного контролю однієї людини над іншою.

Мобільна бригада надає соціальні, психологічні та інформаційні послуги, сприяє отриманню юридичних та медичних послуг. До складу Мобільної бригади входять: соціальний менеджер, фахівець із соціальної роботи та психолог.

Повідомити про факт домашнього насилля та/або насилля за ознакою статі Ви можете за номером телефону: (044) 243-75-26 або на електронну пошту: [email protected]

НЕ МОВЧИ, КРИЧИ, ЗВЕРТАЙСЯ ПО ДОПОМОГУ!

МОБІЛЬНА БРИГАДА НА ПОГОТОВІ!

Основні завдання Центру:

  • проведення соціально-профілактичної роботи, спрямованої на запобігання потраплянню в складні життєві обставини осіб та сімей з дітьми;
  • надання особам і сім’ям з дітьми комплексу соціальних послуг відповідно до їх потреб згідно з переліком, затвердженим центральним органом виконавчої влади, який забезпечує формування та реалізацію державної політики у сфері сім’ї та дітей, з  метою подолання складних життєвих обставин та мінімізації негативних наслідків таких обставин;
  • виявлення осіб, сімей з дітьми, які перебувають у складних життєвих обставинах і потребують сторонньої допомоги;
  • здійснення соціального супроводу осіб, сімей з дітьми, які перебувають у складних життєвих обставинах і потребують сторонньої допомоги, надання їм соціальних послуг за результатами проведеної оцінки потреб та рішення Управління соціального захисту населення Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації.

Реалізація соціального заходу:

«Забезпечення надання комплексної соціально-психологічної допомоги учасникам антитерористичної операції, членам їх сімей та членам сімей учасників антитерористичної операції загиблих (померлих) внаслідок поранення, контузії чи каліцтва, одержаних під час участі у антитерористичній операції, киян-учасників антитерористичної операції, які перебувають у полоні або зникли безвісти»

  • надання комплексу соціальних послуг та соціально-психологічної підтримки відповідно до потреб учасників антитерористичної операції та членів їх сімей

В Центрі надаються кваліфіковані безкоштовні консультації психолога та юрисконсульта.

Запис за телефоном: 243-75-26

УСІ  ПОСЛУГИ БЕЗКОШТОВНІ, КОНФЕДЕНЦІЙНІ

Версiя для друку

Адміністративні послуги

Як стати резервістом територіальної оборони міста Києва?

Громадський бюджет

Допомога громадянам зі східних областей та АР Крим

Акція по збору книг для бійців, які беруть участь в АТО

Корупція має бути помічена