Головна  →  Вакансії Управління Державної казначейської служби України у Солом’янському районі м. Києва

Управління Державної казначейської служби України у Солом’янському районі м. Києва (далі — управління Казначейства) оголошує конкурс на заміщення вакантних посад головних казначеїв відділу видатків та обслуговування розпорядників коштів та інших клієнтів та відділу звітності та бухгалтерського обліку операцій з виконання бюджетів.

У конкурсі можуть брати участь громадяни України, які досконало володіють державною мовою, володіють персональним комп'ютером у режимі користувача, відповідають вимогам, визначеним статтями 12, 23 Закону України «Про державну службу» та кваліфікаційним вимогам, відповідно до Наказу Національного агентства України з питань державної служби від 13.09.2011 № 11 «Про Довідник типових професійно-кваліфікаційних характеристик посад державних службовців».

Інформацію про умови конкурсу надає управління Казначейства за адресою: м. Київ, вул. Гарматна, 31, кімн. № 1 (телефон: 456-32-23). Відповідальна особа — головний спеціаліст з діловодства — Степанська Л.О.

Документи приймаються протягом 30 календарних днів з дня опублікування оголошення про проведення конкурсу. Оголошення надруковано в газеті “Пропоную роботу” від 01.02.2016 № 4 (981).”

Версiя для друку

Адміністративні послуги

Допомога громадянам зі східних областей та АР Крим

Акція по збору книг для бійців, які беруть участь в АТО

Корупція має бути помічена