Головна  →  Запис до електронної черги

Шановні відвідувачі Центру надання адміністративних послуг!

На вимогу Солом’янського РВ ГУ ДМС України у м. Києві просимо Вас при зверненні до Центрунадання адміністративних послуг для отримання адміністративних послуг Державної міграційної служби України мати при собі оригінали всіх необхідних документів та їх копії.

Також, звертаємо Вашу увагу, що записатися на прийом до Центру надання адміністративних послуг Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації на зручний Вам день та час можна через «Особистий кабінет» на офіційному веб-сайті Центру надання адміністративних послуг м. Києва (http://ac.dozvil-kiev.gov.ua/).

Для цього Вам необхідно:

1) Створити особистий кабінет, наступним чином:

Зайти на офіційний веб-портал адміністративних послуг міста Києва (http://ac.dozvil-kiev.gov.ua/) —> «Особистий кабінет» —> «Реєстрація»

2) Після заповнення всіх полів в особистому кабінеті та реєстрації Ви заходите до свого особистого кабінету обравши функцію «Вхід за логіном та паролем».

3) Ви входите в останню вкладку в вашому особистому кабінеті, яка називається «Мої візити» та натискаєте гіперактивне посилання «Записатися на візит».

4) Далі відкривається майстер запису на візит:

Наприклад, для реєстрації місця проживання/ перебування:

КРОК 1 – Подання заяви на отримання адміністративної послуги – Реєстрація місця проживання/перебування – Наступний

КРОК 2 – Центр надання адміністративних послуг Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації – Наступний

КРОК 3 – зручна для Вас дата візиту – Наступний

КРОК 4 – зручна для Вас година візиту – Наступний

КРОК 5 – кількість питань (Наприклад 1) – Наступний

КРОК 6 «Підтвердження візиту» - Підтвердити.

5) Після закінчення реєстрації через майстер запису на візит, у вкладці «Мої візити», Вашого особистого кабінету, з’явиться повідомлення в якому буде вказано: дата, час та питання візиту. Після цього у Вас з’явиться можливість роздрукувати талон запису до електронної черги або в разі потреби скасувати візит, скориставшись відповідними кнопками, які міститиме вказане повідомлення.

Для отримання послуги за записом через особистий кабінет необхідно прибути до Центру надання адміністративних послуг Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації у встановлений час, мати при собі всі необхідні для отримання послуги документи та документ, що підтверджує особу.

Версiя для друку

 

Адміністративні послуги

Допомога громадянам зі східних областей та АР Крим

Акція по збору книг для бійців, які беруть участь в АТО