Головна  →  Новини  →  26 січня 2021

Безкоштовний онлайн-курс для вчителів української мови

Безкоштовний онлайн-курс для вчителів української мови

Міністерство освіти і науки спільно з Проєктом фінської підтримки реформи української школи «Навчаємось разом» («Learning Together») запустили безкоштовний онлайн-курс «Викладання української в класах із навчанням мовами національних меншин».

Курс складається з 6-ти модулів, 2 з яких вже доступні за посиланням, додаткових матеріалів, тестів і практичних завдань. Усі слухачі, які пройдуть його до кінця та успішно складуть фінальне тестування, отримають сертифікат.

Курс присвячено, зокрема, особливостям викладання української мови для учнів закладів загальної середньої освіти з навчанням мовами національних меншин. Так, за допомогою курсу слухачі навчаться правильно організувати навчання, обирати ефективну стратегію планування уроків, створювати сприятливе середовище для вивчення другої мови, а також працювати з викликами, із якими щодня стикаються учителі таких закладів.

Курс розроблений проєктом «Навчаємось разом» спільно зі студією онлайн-освіти EdEra за фінансової підтримки Європейського Союзу й Міністерства закордонних справ Фінляндії та підтримки Міністерства освіти і науки України.

Довідково.

Проєкт фінської підтримки реформи української школи «Навчаємось Разом» («Learning Together») – це чотирирічна програма співпраці, яка почалася між Україною і Фінляндією в липні 2018 року і до якої приєднався ЄС в кінці 2018-го.

Фінська підтримка реформи української школи зосереджена на загальній середній освіті і спрямована на досягнення трьох взаємопов'язаних кластерів і наскрізних елементів. Кластер 1 стосується підготовки вчителів, кластер 2 – популяризації освіти, кластер 3 – освітнього середовища.

Джерело: МОН України

Перейти до спискуВерсiя для друку

 

Адміністративні послуги

Громадський бюджет

Допомога громадянам зі східних областей та АР Крим

Акція по збору книг для бійців, які беруть участь в АТО

Корупція має бути помічена