КМДА Київська міська державна адміністрація


17 червня 2021

Строк прийому документів для участі у програмі підготовчих курсів для молоді з ТОТ

Строк прийому документів для участі у програмі підготовчих курсів для молоді з ТОТ

У зв’язку з блокуванням роботи КПВВ окупаційними адміністраціями Рф у Донецькій та Луганській областях, прийнято рішення про продовження строку прийому документів до 29 червня 2021 року на навчання на підготовчих курсах для молоді з тимчасово окупованих територій та населених пунктів, розташованих вздовж лінії дотику.
Алгоритм зарахування на підготовчі курси зі стипендіальним забезпеченням та перелік документів є доволі простими. Треба лише:
1. Обрати заклади вищої освіти (ЗВО) із переліку.
2. Звернутись до ЗВО будь-якими засобами зв’язку та отримати запрошення, яке дозволить не проходити самоізоляцію або обсервацію у зв’язку з перетином КПВВ.
3. При перетині КПВВ показати друковане чи електронне запрошення, щоб абітурієнт та особа, яка його супроводжує, не проходили обсервацію чи самоізоляцію.
4. Приїхати до одного із визначених ЗВО у строк з 01 по 29 червня та особисто подати:
• заяву;
• копію паспорта (свідоцтва про народження, іншого документа, що посвідчує особу) (за наявності);
• копію довідки про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи (за наявності);
• реєстраційний номер облікової картки платника податків (за наявності);
• 4 фото (3х4);
• освітню декларацію (документ, який містить інформацію щодо здобуття результатів навчання та проходження періодів навчання за курс повної загальної середньої освіти на тимчасово окупованих територіях України) - видається ЗВО для заповнення.
Увага! Навчатися на підготовчих курсах може абітурієнт, який у поточному навчальному році завершив здобуття повної загальної середньої освіти. Навчання на підготовчих курсах може здійснюватися лише один раз та лише в одному ЗВО.
5. Стати слухачем та навчатися на підготовчих курсах з 29 червня по 31 серпня.
6. Отримати сертифікат про завершення навчання на підготовчих курсах.
Важливо! Під час проходження підготовчих курсів слухачі отримують стипендію у розмірі 4 588 грн, забезпечуються гуртожитком та залучаються до заходів психологічного, культурно-освітнього і спортивного спрямування.
За підсумками навчання на підготовчих курсах з кожної навчальної дисципліни слухачем складається підсумковий іспит.

Більш детальна інформація – за телефоном «Урядової гарячої лінії» з питань освіти для осіб з тимчасово окупованих територій Донецької та Луганської областей, тимчасово окупованої території Автономної Республіки Крим та
м. Севастополя. У робочі дні – з 9:00 до 18:00. Тел.: (0-800-504-425).

Додатково з порядком та умовами вступу на підготовчі курси для молоді з ТОТ та лінії розмежування можна ознайомитись на сайті https://www.vstup-prosto.com/ .При використанні матеріалів посилання на КМДА обов'язкове.