Установчі збори з формування громадської ради при Солом’янській районній в місті Києві державній адміністрації відбудуться 22 липня 2021 року о 12:00. Місце проведення установчих зборів – приміщення Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації (м. Київ, просп. Повітрофлотський, 41, каб. 427). Реєстрація: з 11.00 до 11.50. Початок зборів: о 12.00.
Склад громадської ради формується на установчих зборах шляхом рейтингового голосування за осіб, які допущені до участі в установчих зборах, зареєструвалися, особисто присутні на установчих зборах та делеговані кандидатами від інститутів громадянського суспільства. Кандидати до складу громадської ради, які братимуть участь в установчих зборах, при собі повинні мати документ, що посвідчує особу (паспорт).
Список кандидатів від інститутів громадянського суспільства, які допущені до участі в установчих зборах з обрання нового складу громадської ради при Солом’янській районній в місті Києві державній адміністрації:
№ | Назва ІГО | Прізвище делегованого представника |
1 | ГО «Група Взаємодопомога» | Белько Віталій Олександрович |
2 | ГО «Низова ініціатива» | Новіков Геннадій Борисович |
3 | ГО «Європейський напрям» | Харченко Василь Петрович |
4 | ГО «Турецьке містечко («Кадетський Гай»)» | Марченко Віктор Станіславович |
5 | Спілка ветеранів Афганістану Солом’янського р-ну м. Києва | Сюрха Олександр Васильович |
6 | ГО «Спілка учасників бойових дій антитерористичної операції та операції об’єднаних сил Солом’янського району міста Києва» | Олексевич Тарас Миколайович |
7 | ГО «Відрадний. Інфо» | Хмельницька Маріанна Олександрівна |
8 | ГО «Солом’янці» | Бакалінська Лілія Григорівна |
9 | ГО «Всеукраїнська організація «Зміни» | Біленко Олександр Олександрович |
10 | ГО «Діло молоді» | Єрофєєв Андрій Сергійович |
11 | ГО «Волонтерський рух «Батальйон Сітка» | Одінцова Марина Леонідівна |
12 | ГО «Соломянська варта» | Дорофеєв Віктор Вікторович |
13 | ГО «Екологічне майбутнє дітям» | Вишняк Олена Яківна |
14 | ГО «Студвотч» | Ніколаєнко Іван Васильович |
15 | ГО «Реабілітаційний центр фонду братів Кузьміних» | Сінько Ігор Володимирович |
16 | ГО «Спільна країна» | Валєєва Ольга Іванівна |
17 | ГО «Ліга захисників християнської віри» | Стародуб Микола Павлович |
18 | РО «Парафія Святого Іоанна Хрестителя» | Стародуб Павло Миколайович |
19 | ГО «Центр сприяння і розвитку Громадських рад України» | Власенко Вадим Олександрович |
20 | Солом’янська районна організація ветеранів м. Києва | Парафєйников Борис Дмитрович |
21 | ГО «Громадська рада підприємців міста Києва» | Шульга Андрій Олексійович |
22 | ГО «Екологічне об’єднання «Квітуча Солом'янка – квітучий Київ» | Котова Олена Євгеніївна |
23 | ГО «Всеукраїнська спеціальна колегія з питань боротьби з корупцією та організованою злочинністю» | Пашкевич Андрій Ігорович |
24 | ГО « Перспективи Києва» | Бобровська Оксана Василівна |
25 | ГО «Академія з чирлідингу «Енжелс Україна» | Татаровська Оксана Борисівна |
26 | ГО «Футбольний клуб «Солом’янка» | Христинюк Світлана Вікторівна |
27 | ГО «Батьки СОС» | Парфьонова Олена Ігорівна |
28 | ГО Спортивно-патріотичний клуб «Батьківщина» | Грозна Тетяна Євгеніївна |
29 | МГО «Міжнародна Дипломатична Місія Публічної Дипломатії» | Волков Олександр Миколайович |
30 | БО «Благодійний фонд «Регі Басе Україна» | Антонова Анжела Михайлівна |
31 | БО «Благодійний фонд «Наш Дім – Солом’янка» | Салов Олександр Сергійович |
32 | ГО Комітет громадського самоврядування «Кібцентр-Теремки» | Тимошенко Олександр Вікторович |
33 | ГО «Київ починається з тебе!» | Сульдін Анатолій Петрович |
34 | Київська міська спілка ветеранів Афганістану | Гончаренко Микола Миколайович |
36 | Жіноча рада Національного університету оборони України імені Івана Черняховського | Остапець Світлана Іванівна |
37 | МБФ «Хай світ пізнає Україну» | Алєксєєв Богдан Вікторович |
38 | ГО «Струм» | Мельник Олександр Іванович |
39 | ГО «Мій Відрадний» | Осьмак Антон Сергійович |
40 | «Всеукраїнська громадська організація «Товариство військових мисливців та рибалок Збройних Сил України» | Безрукий Руслан Ярославович |
41 | ГО «Коло турботи» | Кіндякова Наталія Миколаївна |
42 | ГО «КПІ ТВ» | Устенко Олександр Сергійович |
44 | ГО «Формат 20» | Фузік Євген Костянтинович |
45 | ГО «Наш дім – Чоколівка» | Боровенко Дмитро Володимирович |
46 | МГО «Міжнародний комітет захисту прав людини» | Швець Світлана Семенівна |
47 | ГО «Стоп корупції» | Худолій Олена Миколаївна |
48 | ГО «Вартові країни» | Крупкіна Тетяна Петрівна |
49 | ГО «Велес ідей» | Кирій Олена Володимирівна |
50 | БО «Фундація «Громадський рух «Українці проти туберкульозу» | Руденко Віталій Володимирович |
51 | ГО «Наш дім – Відрадний» | Ковалевська Лізія Басирівна |
52 | ГО «Міжнародне Антикорупційне Бюро» | Янко Євген Іванович |
53 | БО «Шлях до майбутнього» | Журавський Олександр Миколайович |
54 | ГО «Екологічний захист та контроль» | Сергійчук Віктор Петрович |
55 | ГО «Співдружність ветеранів АТО та учасників бойових дій «Летючий голандець» | Дейнега Юрій Юрійович |
56 | ГО «Федерація таіландського боксу міста Києва» | Петрик Микола Едуардович |
57 | БФ розвитку інвалідного спорту «Діброва» | Іскра Юрій Леонідович |
58 | БО «Благодійний фонд «Медична служба НМП України» | Шоломицький Володимир Васильович |
59 | ГО «Київський міський столичний осередок «Українського козацтва» | Гринчук Павло Віталійович |
60 | ГС «Національна медична палата України» | Пастернак Марина Олександрівна |
61 | Асоціація «Телекомунікаційна палата України» | Оніщенко Дмитро Миколайович |
62 | ГО «Спілка «Новий вибір» | Пригорницька Марина Анатоліївна |
63 | ППО КП «Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду Солом’янського району м. Києва» | Орлова Тетяна Петрівна |
64 | ДЗМІ «Суспільний контроль» | Головатюк Олександр Миколайович |
65 | ГО «Суспільний захист громадян» | Резниченко Володимир Олександрович |
66 | ГО «Народовладдя та пряма демократія» | Демченко Дмитро Олександрович |
67 | ГО «Всеукраїнське об’єднання громадян «Народна Ініціатива» | Дейчук Іван Олександрович |
68 | ГО «Волевиявлення суспільства» | Цикало Оксана Андріївна |
69 | ГО «Здоровий спосіб життя» | Половко Богдан Володимирович |
70 | ГО «Олімпія 97» | Панченко Євген Андрійович |
71 | ГО «Київська мрія» | Парацій Назарій Володимирович |
72 | ГО «Міжнародна творча асоціація «Браво» | Світла Христина Русланівна |
73 | ГО «Родина для осіб з інвалідністю» | Посівнич Олександра Тарасівна |
74 | ГО «Всеукраїнська громадська варта» | Дорійчук Роман Миколайович |
75 | ГО «Дарницька громадська варта» | Гарачук Назарій Аркадійович |
76 | ГО «Дарницький юнацький корпус» | Остапцов Ігор Валерійович |
77 | БО «Міжнародний волонтерський фонд» | Шкуропатенко Віта Дмитрівна |
78 | МБФ «Волонтерське об’єднання «Крила» | Ревенко Микола Миколайович |
80 | ГО «Час добрих змін» | Казнодій Дмитро Юрійович |
81 | ГО «Об’єднання самоврядування народу Героїв Севастополя 23-А» | Телюк Владислав Анатолійович |
82 | БО ветеранів та аматорів спорту «Олімпія» | Шаповаленко Марія Олексіївна |
83 | ГО «Громадський дослідницький інститут відповідальне суспільство» | Шиндеровська Олена Анатоліївна |
84 | БО «Благодійний фонд «Київ Арт Тайм» | Нестерова Наталія Юріївна |
85 | ГО «Національно-культурне об'єднання «АМАЛА» (ДРУЗІ) | Крикунов Микола Ігорович |
87 | ГС «Асоціація малого та середнього бізнесу Солом’янського району» | Ручко Ростислав Юрійович |
88 | ГО «Всеукраїнський дитячий фонд» | Туранська Людмила Василівна |
89 | БФ «Центр військово-патріотичного та спортивного виховання молоді» | Скрипка Геннадій Олександрович |
90 | ГО «спорт клуб Петропавлівської Борщагівки «СТАР ТІМ» | Дуднік Тетяна Володимирівна |
92 | ГО «Щось важливе» | Жирнова Яна Сергіївна |
93 | ВГО «Ділові українські жінки» | Селих Ольга Іванівна |
94 | ГО «Союз «Золотий Вік України» | Щербань Вадим Васильович |
95 | Асоціація «ОСББ Солом’янського району м. Києва» | Пиндик Валерій Вікторович |
96 | МГО «Міжнародний комітет сприяння боротьбі з корупцією та тіньовою економікою» | Якименко Віталій Валерійович |
97 | ГО «Бюро по боротьбі з екологічними злочинами» | Ляховенко Віктор Анатолійович |
98 | ГО «Всеукраїнська молодіжна «Громадська організація «Українська студентська спілка» | Бера Михайло Михайлович |
99 | ГО «Всеукраїнське об’єднання «Спільна опіка батьків» | Рудько Юрій Миколайович |
100 | ГО «Країна свідомих людей» | Мироненко Юрій Сергійович |
102 | ГО «Рада самоврядування «Рідна оселя» | Самусь Сергій Валерійович |
103 | Професійна спілка Державної інноваційної фінансово-кредитної установи | Обущак Віталій Валерійович |
104 | ГО «Об’єднання інвалідів «Все подолаємо» | Нечипорук Ірина Миколаївна |
105 | БО «Благодійний фонд «Асоціація випускників КПІ ім. Ігоря Сікорського» | Рогожа Олег Миколайович |
106 | ГО «Літературна платформа лепорт» | Мандренко Анна Євгенівна |
107 | ГО Фонд «Наукова зміна» | Бабан Сергій Михайлович |
108 | ГО «Інститут моніторингу інфраструктури» | Гімельман Тетяна Миколаївна |
109 | ГО «Національний центр захисту духовної спадщини» | Сікан Надія Борисівна |
110 | ГО «Рух територіальних громад» | Шпортан Володимир Зіновійович |
111 | ГО «Український фонд захисту природи» | Савін Олексій Вікторович |
112 | ГО «Інститут моніторингу ринку підакцизних товарів» | Цикенюк Віра Любомирівна |
113 | ГО «Нафтові запаси» | Остапов Олександр Васильович |
114 | ГО «Інститут політичних стратегій» | Ленюк Сергій Анатолійович |
115 | ГО «Паливна асоціація України» | Цикенюк Юрій Вікторович |
116 | ГО «Всеукраїнська народна рада «Громадський контроль» | Шмаркатюк Юрій Михайлович |
Рішенням ініціативної групи з підготовки та проведення установчих зборів з обрання нового складу громадської ради при Солом’янській районній в місті Києві державній адміністрації недопущені представники ІГС до участі в установчих зборах:
№ | Назва ІГО | Прізвище делегованого представника | Причина відмови |
35 | ГО «Нова Солом’янка» | Романевич Тетяна Анатоліївна | Документи не відповідають вимогам, встановленим п. 6 Типового положення про громадську раду при міністерстві, іншому центральному органі виконавчої влади, Раді міністрів Автономної Республіки Крим, обласній, Київській та Севастопольській міській, районній, районній у м. Києві та Севастополі державній адміністрації, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03.11.2010 № 996 (в редакції постанови Кабінету Міністрів України від 24.04.2019 № 353). |
43 | ГО «Центр соціальної реконструкції «Наша справа» | Боднар Олег Олександрович | Документи не відповідають вимогам, встановленим п. 6 Типового положення про громадську раду при міністерстві, іншому центральному органі виконавчої влади, Раді міністрів Автономної Республіки Крим, обласній, Київській та Севастопольській міській, районній, районній у м. Києві та Севастополі державній адміністрації, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03.11.2010 № 996 (в редакції постанови Кабінету Міністрів України від 24.04.2019 № 353). |
79 | ГС «Асоціація масового футболу міста Києва» | Чмига Тетяна Анатоліївна | Документи не відповідають вимогам, встановленим п. 6 та п. 10 Типового положення про громадську раду при міністерстві, іншому центральному органі виконавчої влади, Раді міністрів Автономної Республіки Крим, обласній, Київській та Севастопольській міській, районній, районній у м. Києві та Севастополі державній адміністрації, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03.11.2010 № 996 (в редакції постанови Кабінету Міністрів України від 24.04.2019 № 35). |
86 | ГО «Прозорий Київ» | Чернюк Денис Сергійович | Документи не відповідають вимогам, встановленим п. 6 Типового положення про громадську раду при міністерстві, іншому центральному органі виконавчої влади, Раді міністрів Автономної Республіки Крим, обласній, Київській та Севастопольській міській, районній, районній у м. Києві та Севастополі державній адміністрації, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03.11.2010 № 996 (в редакції постанови Кабінету Міністрів України від 24.04.2019 № 353). |
91 | ГО «Муніципальний центр сталого розвитку» | Груздєв Станіслав Олександрович | Документи не відповідають вимогам, встановленим п. 6 Типового положення про громадську раду при міністерстві, іншому центральному органі виконавчої влади, Раді міністрів Автономної Республіки Крим, обласній, Київській та Севастопольській міській, районній, районній у м. Києві та Севастополі державній адміністрації, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03.11.2010 № 996 (в редакції постанови Кабінету Міністрів України від 24.04.2019 № 353). |
101 | ГО « Освітній Київ» | Політикін Микола Володимирович | Документи не відповідають вимогам, встановленим п. 6 Типового положення про громадську раду при міністерстві, іншому центральному органі виконавчої влади, Раді міністрів Автономної Республіки Крим, обласній, Київській та Севастопольській міській, районній, районній у м. Києві та Севастополі державній адміністрації, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03.11.2010 № 996 (в редакції постанови Кабінету Міністрів України від 24.04.2019 № 353). |
Додаток: sp_kand2021.zip