Оголошення про початок формування конкурсної комісії з проведення конкурсу на зайняття посади директора комунального некомерційного підприємства «Консультаційно-діагностичний центр» Солом’янського району м. Києва

Оголошення про початок формування конкурсної комісії з проведення конкурсу на зайняття посади  директора комунального некомерційного підприємства «Консультаційно-діагностичний центр» Солом’янського району м. Києва

Оголошення про початок формування конкурсної комісії з проведення конкурсу на зайняття посади директора комунального некомерційного підприємства «Консультаційно-діагностичний центр» Солом’янського району м. Києва

Солом’янська районна в місті Києві державна адміністрація оголошує про початок формування конкурсної комісії з проведення конкурсу на зайняття посади директора комунального  некомерційного підприємства «Консультаційно-діагностичний центр» Солом’янського району м. Києва відповідно до постанови Кабінету Міністрів України  від 27 грудня 2017 року № 1094 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу на зайняття посади керівника державного, комунального закладу охорони здоров’я»  (із змінами) (далі – Порядок).

З метою забезпечення прозорості та відкритості прийняття рішення щодо призначення директора комунального  некомерційного підприємства «Консультаційно-діагностичний центр» Солом’янського району м. Києва пропозиції щодо кандидатур для включення до складу конкурсної комісії з проведення конкурсу на зайняття посади директора комунального  некомерційного підприємства «Консультаційно-діагностичний центр» Солом’янського району м. Києва обраних на загальних зборах трудового колективу цієї установи, та представників галузевих професійних спілок, громадських об’єднань у сфері охорони здоров’я відповідного функціонального спрямування та/або у сфері запобігання корупції і антикорупційної діяльності (за умови реєстрації таких громадських об’єднань не менш як за два роки до дати рішення про проведення конкурсу) та/або незалежні експерти у сфері охорони здоров’я подаються  з одночасним наданням документів, що підтверджують відповідність представників галузевих професійних спілок, громадських об’єднань вимогам Порядку.

Додатково інформуємо, що відповідно до пункту 11 Порядку, галузеві професійні спілки, громадські об’єднання у сфері охорони здоров’я відповідного функціонального спрямування та/або  у сфері запобігання корупції і антикорупційної діяльності подають по чотири кандидатури органу управління, який визначає представників до складу конкурсної комісії з таких кандидатур та/або  з переліку незалежних експертів у сфері охорони здоров’я у кількості, рівній кількості представників органу управління.

Визначення представників до складу конкурсної комісії буде відбуватися відповідно  до пункту 11 Порядку та черговості надходження документів  і вказаних в них представників.

Пропозиції щодо кандидатур до складу конкурсної комісії з проведення конкурсу на зайняття посади директора комунального некомерційного підприємства «Консультаційно-діагностичний центр» Солом’янського району м. Києва подаються до Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації у термін до  28 грудня 2021 року включно.

Контактна особа для надання додаткової інформації: Яхнівська Тетяна Петрівна, завідувач  сектору з питань охорони здоров’я:(044) 207 09 25.

Відповідний пакет документів просимо направити на адресу Солом’янської  районної  в місті Києві державної адміністрації (просп. Повітрофлотський, 41, м. Київ, 03020).

Перейти до спискуВерсiя для друку

Адміністративні послуги

Як стати резервістом територіальної оборони міста Києва?

Громадський бюджет

Допомога громадянам зі східних областей та АР Крим

Акція по збору книг для бійців, які беруть участь в АТО

Корупція має бути помічена