Продовжується робота по формуванню ініціативної групи для підготовки установчих зборів з формування громадської ради при Солом’янській РДА

Продовжується робота по формуванню ініціативної групи для підготовки установчих зборів з формування громадської ради при Солом’янській РДА

03 квітня завершено прийом заяв від інститутів громадянського суспільства щодо включення до складу ініціативної групи з підготовки установчих зборів для формування нового складу громадської ради при Солом’янській районній в місті Києві державній адміністрації.

З метою забезпечення максимальної відкритості та прозорості процесу формування громадської ради Солом’янська райдержадміністрація планує провести засідання круглого столу за участю всіх представників інститутів громадянського суспільства, які виявили бажання увійти до складу ініціативної групи.

Захід відбудеться 10 квітня 2015 об 11.00 в приміщенні Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації за адресою просп. Повітрофлотський, 41, к.245. Початок реєстрації – 10.30.

Шляхом такого публічного діалогу планується обговорити пропозиції щодо оптимального кількісного складу ініціативної групи та відкритою процедурою голосування сформувати її персональний склад.

Перейти до спискуВерсiя для друку

 

Адміністративні послуги

Громадський бюджет

Допомога громадянам зі східних областей та АР Крим

Акція по збору книг для бійців, які беруть участь в АТО

Корупція має бути помічена