Головна  →  Новини  →  14 січня 2016

Проведено робочу нараду у голови Солом’янської РДА з питання виконання робіт у ДНЗ № 17, передбачених проектом «Термосанація у бюджетних установах м. Києва»

Проведено робочу нараду у голови Солом’янської РДА з питання виконання робіт у ДНЗ № 17, передбачених проектом «Термосанація у бюджетних установах м. Києва»

З жовтня розпочаті роботи у дошкільному навчальному закладі № 17 (вул. Ніщинського, 3). Конкурсні торги виграло ТОВ «Укрспецстрой».

Кошторисна вартість об’єкту - 6,2 млн.грн., кошти за рахунок гранду в рамках міжнародного проекту, який спільно фінансується Північною екологічною фінансовою корпорацією «НЕФКО» та КМДА.

Будівля дошкільного навчального закладу № 17 двоповерхова, загальна опалювальна площа - 1460,0 кв.м., розрахована на 250 дітей дошкільного віку (2 - 6 років), обслуговуючий персонал - 23 працівників. Завідувачка закладу, Охрущак Олеся Станіславівна.

Під час виконання проекту виконано:

- фасадні роботи на огороджувальних конструкціях по всьому периметру будівлі дошкільного навчального закладу, виконано на 95%;

- проведення утеплення цоколю всієї будівлі з відновленням підмостки, виконано на 100%;

- утеплення стелі у всіх приміщеннях другого поверху, виконано на 100%;

- повний ремонт покрівлі будівлі дошкільного навчального закладу, виконано на 97%;

- ремонт та модернізація системи центрального опалення з заміною внутрішніх мереж та радіаторів опалення, виконано на 99%;

- модернізація модульного індивідуального теплового пункту з заміною е/двигуна системи ЦО другого контуру та обладнання автоматизованою системою енергомоніторингу (АСЕМ) , виконано на 96%;

- встановлено системи вентиляції з рекуперацією повітря та дистанційним управлінням клімат-контролем у приміщеннях будівлі дошкільного навчального закладу, виконано на 91%;

- заміна всіх вікон на енергозберігаючі з клапанами вентиляції, виконано на 100%;

- електромонтажні роботи  як на вводі до будівлі так і у всіх приміщеннях, тощо.

Згідно календарного графіку виконання усіх робіт планується завершити до кінця грудня 2015 (уточнено - 15 січня 2016). Прийом дітей - 25.01.2016.

Замовником та виконавцем робіт є Комунальне підприємство «Група впровадження проекту з енергозбереження в адміністративних і громадських будівлях міста Києва» Київської міської державної адміністрації, директор Науменко Дмитро Володимирович.

Генеральним підрядником виконання робіт є ТОВ «Укрспецстрой», директор Месхі Мамука Мурманович.

Куратор проекту - головний інженер Комунального підприємства «Група впровадження проекту з енергозбереження в адміністративних і громадських будівлях міста Києва» Київської міської державної адміністрації, Шемет Віктор Йосипович.

Фотогалерея

Перейти до спискуВерсiя для друку

Мапа пунктів обігріву

Адміністративні послуги

United24

Як стати резервістом територіальної оборони міста Києва?

Акція по збору книг для бійців, які беруть участь в АТО

Корупція має бути помічена