Громадський бюджет-2019

Громадський бюджет-2019

Нагадуємо, що 24 серпня стартувало електронне голосування за проекти третього Громадського бюджету у Києві. Підтримати ініціативи можна включно до 15 вересня. Цього року кошторис Громадського бюджету складає 150 млн грн. Ці кошти міська влада інвестує у розвиток демократичних процесів прийняття рішень, громадянської активності та партнерської взаємодії, використовуючи ГБ як інструмент співпраці з киянами.

За результатами експертизи та публічних обговорень до голосування допущено 940 проектів на суму понад 510 млн грн., над якими працювали 389 команд. У Солом’янському районі пройшли на голосування 95 проектів.

Проекти Солом’янського району міста Києва: https://gb.kyivcity.gov.ua.

Нагадуємо, одна людина може проголосувати максимум за 5 проектів. Для цього потрібно зайти на сайт https://gb.kyivcity.gov.ua/, натиснути «Переглянути проекти» та обрати за допомогою фільтрів «Категорія» і «Район» або за номером чи назвою в полі пошуку 5 проектів, за які ви вболіваєте.

Довідково:

Громадський бюджет – демократичний процес, який надає можливість кожному солом’янцю  брати участь в розподілі коштів міського бюджету через створення проектів для покращення міста та голосування за них. Голосування за проекти відбувається виключно в електронний спосіб, що дозволяє гарантувати чесність результатів. Кожен має 5 голосів. Оскільки голосування електронне, то необхідно авторизуватися через Bank ID «ПриватБанку», Національного банку України (НБУ) та Електронний цифровий підпис (ЕЦП) у вікні сервісу КИЇВ ІD. Після підтвердження особи банком, система поверне на сторінку проекту, і кнопка «Проголосувати» стане активною. Власники картки киянина авторизуються через «Ощадбанк».

Перейти до спискуВерсiя для друку

Адміністративні послуги

Громадський бюджет

Допомога громадянам зі східних областей та АР Крим

Акція по збору книг для бійців, які беруть участь в АТО

Корупція має бути помічена