КМДА Київська міська державна адміністрація


2 жовтня 2018

Кабінет Міністрів України схвалив план заходів з проведення Всеукраїнського тижня права у 2018 році

Кабінет Міністрів України схвалив план заходів з проведення Всеукраїнського тижня права у 2018 році

Уряд схвалив План заходів з проведення Всеукраїнського тижня права у 2018 році. Рішення прийнято для координації міністерств, центральних органів виконавчої влади, обласних та Київської міської державної адміністрацій щодо проведення зазначених заходів. Передбачені розпорядженням заходи приурочені до річниці прийняття Загальної декларації прав людини та спрямовані на підвищення обізнаності громадян щодо міжнародних стандартів прав людини та механізмів їх реалізації та захисту.

План передбачає організувати і провести у закладах середньої освіти «Всеукраїнський урок «Права людини» з нагоди проголошення загальної декларації прав людини, у рамках якого висвітлити питання міжнародно-правових стандартів у сфері захисту прав людини, поняття і сутності прав людини, основних механізмів їх захисту. Крім того, планується проведення виховних уроків для дітей різних вікових категорій з метою запобігання дискримінації та насильству в школі.

Також згідно з документом в закладах освіти та культури, військових частинах відбудуться науково-практичні семінари, бесіди, зустрічі за круглим столом, екскурсії, майстер-класи, правові конкурси, ігри, змагання тощо.

В установах виконання покарань будуть проведені лекції та бесіди з питань реалізації і захисту прав людини.

Планується проведення Міжнародного правничого конкурсу імені Корецького В. М.

З більш детальною інформацією можна ознайомитись за посиланням:

https://www.kmu.gov.ua/ua/npas/pro-iv-z-provedennya-u-2018-roci-vseukrayinskogo-tizhnya-pravaПри використанні матеріалів посилання на КМДА обов'язкове.