У столиці вшанують подвиг переможців нацизму та пам’ять жертв Другої світової війни

У столиці вшанують подвиг переможців нацизму та пам’ять жертв Другої світової війни

Із метою вшанування подвигу переможців нацизму та пам’яті жертв Другої світової війни у столиці відбудуться заходи до 74-ї річниці вигнання нацистів із України та 75-ї річниці вигнання нацистів із міста Києва. У Київській міській державній адміністрації затверджено відповідний план заходів.

28 жовтня та 6 листопада о 10:00 у Парку Вічної Слави відбудеться урочиста церемонія покладання квітів до могили Невідомого Солдата.

6 листопада у Колонній залі Київської міської державної адміністрації запланована святкова зустріч керівництва міста з учасниками бойових дій Другої світової війни, представниками громадських організацій ветеранів війни та праці.

7 листопада привітають ветеранів війни, учасників антитерористичної операції та операції Об’єднаних сил, які знаходяться на лікуванні у Київському міському клінічному госпіталі ветеранів війни (Пуща-Водиця).

У міській спеціалізованій бібліотеці «Молода гвардія» із 25 жовтня до 13 листопада триватиме книжкова виставка-пам’ять «Ми відродились, як квіти». Також із 4 до 13 листопада у публічній бібліотеці ім. Лесі Українки для дорослих запланована виставка-презентація «Навіки в пам’яті людській», присвячена 75-річчю вигнання нацистів із міста Києва. 6 листопада у Музеї окупації Києва (філія Музею історії Києва) відбудеться лекторій для школярів.

Протягом жовтня у дитячому спеціалізованому кінотеатрі «Факел» та кінотеатрі українського фільму «Ліра» триватиме показ тематичних документальних фільмів та художньої стрічки «Немає невідомих солдат» режисера С. Цибульника.

У листопаді Державний архів м. Києва організує виставку архівних документів, присвячену 75-річчю вигнання нацистів з міста Києва.

Також вітатимуть ветеранів Другої світової війни, які перебувають у підпорядкованих спеціалізованих житлових будинках для громадян похилого віку та інвалідів, будинках-інтернатах та пансіонатах.

Протягом жовтня-листопада у закладах освіти триватимуть уроки пам’яті, виховні години, бесіди, флешмоби, конкурси, присвячені перемозі над нацизмом у Другій світовій війні, зустрічі учнівської молоді столиці з ветеранами та учасниками війни, свідками історичних подій минулого, тематичні просвітницькі заходи, творчі та наукові проекти, круглі столи, конференції, книжкові виставки, присвячені вигнанню нацистів з міста Києва. Також для учнів заплановані історичні квести, екскурсії до музеїв (Національний музей історії України у Другій світовій війні, меморіалу «Бабин Яр»), покладання квітів до пам’ятників.

Заходи до 74-ї річниці вигнання нацистів з України та 75-ї річниці вигнання нацистів із міста Києва триватимуть в усіх районах столиці.

На час проведення заходів буде забезпечено охорону громадського порядку в місцях проведення загальноміських заходів, чергування бригади швидкої (екстреної) медичної допомоги.

За інформацією КМДА

Перейти до спискуВерсiя для друку

 

Адміністративні послуги

Громадський бюджет

Допомога громадянам зі східних областей та АР Крим

Акція по збору книг для бійців, які беруть участь в АТО

Корупція має бути помічена