Головна  →  Новини  →  16 березня 2019

В Солом’янському районі відбувся урочистий захід з нагоди Дня комунальників

В Солом’янському районі відбувся урочистий захід з нагоди Дня комунальників

Напередодні святкування професійного Дня комунальників, який традиційно відзначається в Україні кожної третьої неділі березня, в Центрі дитячої та юнацької творчості Солом’янського району відбувся урочистий захід. Зі словами подяки та привітаннями до сотні працівників житлово-комунальних господарств і побутового обслуговування населення, які забезпечують життєдіяльність нашої Солом’янки, звернулись народний депутат Дмитро Андрієвський, голова району Ігор Довбань, заступник голови КМДА В’ячеслав Непоп та депутат Київради Максим Конобас. 

“Ми порахували, у нас працює в цій сфері майже 1,6 тис. людей. Це люди, які щодня живуть ідеєю дарувати тепло. Люди, які невтомно працюють, щоб створити для кожного з нас комфорт, затишок і красу. І я дякую вам за це, тому що ви справді добрі чарівники”, -  сказав керівник РДА.

Святкове дійство, присвячене працівникам комунальних служб, продовжилось церемонією нагородження. Найкращих у своїй сфері особисто привітав Ігор Довбань, вручивши їм почесні грамоти з цінним подарунком. А від народного депутата Дмитра Андрієвського працівники ЖКГ також отримали матеріальні заохочення. 

Після офіційної частини на учасників заходу чекала концертна програма з піснями, танцями та веселим спектаклем. Зокрема свою творчість усім присутнім подарував Заслужений академічний Ансамбль пісні і танцю Збройних Сил України.

Фотогалерея

Перейти до спискуВерсiя для друку

 

Адміністративні послуги

Громадський бюджет

Вибори 2019

Допомога громадянам зі східних областей та АР Крим

Акція по збору книг для бійців, які беруть участь в АТО