Головна  →  Новини  →  24 травня 2019

Інформація про спортсменів клубу «Макстім», які стали срібними призерами Кубка Світу з кікбоксингу

Дмитро Русецький  і Володимир Сметанін зі спортивного клубу «Макстім» Солом’янського районного в місті Києві об’єднання підліткових клубів за місцем проживання “Либідь”, повернулися з високими нагородами з Будапешту (Угорщина), де проходив з 16 травня по 19 травня 2019 року Кубок Світу з кікбоксингу WAKO. Вихованці заслуженого тренера України Максима Лахманюка стали срібними призерами Кубка Світу з кікбоксингу WAKO по К-1-найжорстокішому його виду. Володимир Сметанін виконав норматив майстра спорту міжнародного класу – великий успіх спортсмена і його наставника. Нагадаємо, що Дмитро і Володимир у цьому році стали переможцями відкритого чемпіонату Києва, здобули бронзу на першості України і ось зараз успіх на міжнародній арені.