Обмеження боржника у праві користування зброєю

Обмеження боржника у праві користування зброєю

Встановлення тимчасового обмеження боржника у праві користування вогнепальною мисливською, пневматичною та охолощеною зброєю, пристроями вітчизняного виробництва для відстрілу патронів, споряджених гумовими чи аналогічними за своїми властивостями метальними снарядами несмертельної дії. 

Відповідно до п. 3 ч. 9 ст. 71 Закону № 1404-VIII, за наявності заборгованості зі сплати аліментів, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за чотири місяці, державний виконавець виносить мотивовану постанову, якою встановлює тимчасове обмеження боржника у праві користування вогнепальною мисливською, пневматичною та охолощеною зброєю, пристроями вітчизняного виробництва для відстрілу патронів, споряджених гумовими чи аналогічними за своїми властивостями матеріальними снарядами несмертельної дії, про що виносить відповідну постанову.

Вказана постанова готується державним виконавцем на бланку відповідного органу ДВС та має містити відповідні реквізити, встановлені п. 7 Розділу І Інструкції з організації примусового виконання рішень та направляється сторонам для відома не пізніше наступного робочого дня з дня винесення, а також направляється до виконання на адресу відділу дозвільної системи Головного управління Національної поліції після закінчення строку для її оскарження.

Наявність у боржника дозволу на користування вогнепальною мисливською, пневматичною та охолощеною зброєю, пристроями вітчизняного виробництва для відстрілу патронів, споряджених гумовими чи аналогічними за своїми властивостями метальними снарядами несмертельної дії державний виконавець з'ясовує шляхом направлення запиту до відділу дозвільної системи Головного управління Національної поліції.

У випадку виконання боржником своїх зобов'язань щодо погашення заборгованості по аліментам обмеження у праві користування вогнепальною мисливською, пневматичною та охолощеною зброєю, пристроями вітчизняного виробництва для відстрілу патронів, споряджених гумовими чи аналогічними за своїми властивостями матеріальними снарядами несмертельної дії знімається відповідною постановою державного виконавця, яка направляється до відділу дозвільної системи Головного управління Національної поліції.

Перейти до спискуВерсiя для друку

 

Адміністративні послуги

Громадський бюджет

Допомога громадянам зі східних областей та АР Крим

Акція по збору книг для бійців, які беруть участь в АТО

Корупція має бути помічена