Головна  →  Новини  →  5 грудня 2019

Володимир Бялковський тримає на контролі реконструкцію першої енергонезалежної школи у Солом’янському районі

Володимир Бялковський тримає на контролі реконструкцію першої енергонезалежної школи у Солом’янському районі

Реконструкція школи №22 на просп. Відрадний, 36В, де будуть застосовані сучасні енергоефективні технології, виконана вже на 60%. Виконувач обов’язків голови Солом’янської райдержадміністрації Володимир Бялковський проінспектував, що змінилось з моменту останнього візиту, та які роботи ведуться сьогодні.  

Користуючись сприятливою погодою, генпідрядник ТОВ “БК “Білддрім” продовжує утеплювати фасади та встановлювати ґрунтові теплові насоси, які опалюватимуть і грітимуть воду за рахунок тепла землі. Паралельно будівельники штукатурять стіни та відкоси, проводять стяжку підлоги і монтаж внутрішньо-інженерних мереж. 

Крім того, тривають роботи зі встановлення системи пожежної сигналізації, вентиляції та устаткування для відеоспостереження.

«Наразі підрядник виконав 60% від запланованих робіт на об’єкті. Зміни істотно відчуваються з кожною перевіркою, що налаштовує всіх нас на вчасне завершення робіт та відкриття першої енергонезалежної школи в районі з початком нового навчального року», - зазначив Володимир Бялковський. 

Він додав, що будівля вміщатиме навчальні класи сучасного планування, гардеробні, медичні приміщення, великий спортивний та навіть хореографічний зали. Особлива увага приділяється розвитку безбар’єрного простору - для цього заклад обладнають ліфтами та пандусами.

Під час інспекції Володимир Бялковський спільно із заступником голови РДА, керівництвом КП “Солом’янка-Сервіс” та адміністрацією школи обговорили інші актуальні питання, зокрема, наступні кроки реконструкції об’єкту.

Фотогалерея

Перейти до спискуВерсiя для друку

Мапа пунктів обігріву

Адміністративні послуги

United24

Як стати резервістом територіальної оборони міста Києва?

Акція по збору книг для бійців, які беруть участь в АТО

Корупція має бути помічена