Головна  →  Проекти розпоряджень  →  19 червня 2014

Проект розпорядження "Про підготовку підприємств, установ і організацій у Солом'янському районі м. Києва до роботи в осінньо-зимовий період 2014-2015 років"

Проект розпорядження "Про підготовку підприємств, установ і організацій у Солом'янському районі м. Києва до роботи в осінньо-зимовий період 2014-2015 років"

Відповідно до статті 6, статті 19 Закону України "Про місцеві державні адміністрації", з розділів 4, 8, 9,10  Правил підготовки теплових господарств до опалювального періоду, затверджених спільним наказом Міністерства палива та енергетики України, Міністерства з питань житлово-комунального господарства України від 10 грудня 2008 року  № 620/378, зареєстрованих в Міністерстві юстиції України 31 грудня 2008 року за №1310/16001 з метою своєчасної та якісної підготовки підприємств, установ і організацій у Солом'янському районі м. Києва до роботи в осінньо-зимовий період 2014-2015 років, забезпечення об'єктів промисловості, житлово-комунального господарства, соціально-культурного та побутового призначення і населення Солом’янського району м. Києва безперебійним постачанням електричної та теплової енергії, природного газу, а також водопостачанням та водовідведенням:

1. Керівникам підприємств, організацій, установ, незалежно від їх відомчого підпорядкування та форми власності, на балансі яких знаходиться житловий фонд, теплове господарство, об’єкти соціально-побутового призначення, до 25 вересня 2014 року забезпечити їх підготовку до опалювального сезону 2014-2015 років і здати місцеві системи опалення за актами готовності теплопостачальним організаціям.

2. Керівникам підприємств, організацій, установ, незалежно від форми власності та відомчого підпорядкування, які мають котельні, в разі технічної можливості, забезпечити накопичення необхідної кількості резервного палива.

3. Керівникам підприємств, організацій, установ, незалежно від форми власності та відомчого підпорядкування, з метою недопущення відключень від тепло-, водо-, електро-, газопостачання житлових будинків об’єктів соціально-побутового призначення забезпечити своєчасні розрахунки з енергопостачальними організаціями за спожиті енергоносії.

4. Керівникам підприємств, установ, організацій, незалежно від форми власності та відомчого підпорядкування, які мають на своєму балансі пошкоджені кабельні мережі 0,4-10 кВ, за погодженням з службами ПАТ "Київенерго" до 01 жовтня 2014 року вжити заходів щодо їх ремонту та введення в експлуатацію.

5. Керівникам підприємств, установ, організацій, незалежно від форми власності та відомчого підпорядкування, які мають на своєму балансі  розподільчі мережі тепло-, водо-, електро-, газопостачання, індивідуальні теплові пункти, центральні теплові пункти, вузли приєднання, газові та електричні підстанції до 01 жовтня 2014 року забезпечити їх передачу до комунальної власності міста Києва з подальшою передачею у користування до ПАТ "Київенерго", ПАТ "Київводоканал", ПАТ «Київгаз».

6. Всім замовникам з будівництва житла у терміни, погоджені з міськими службами ПАТ "Київенерго", ПАТ "Київводоканал" та Солом’янською районною в місті Києві державною адміністрацією, до початку опалювального сезону 2014-2015 років виконати роботи із підключення об'єктів, які вводяться в експлуатацію у IV кварталі 2014 року - І кварталі 2015 року, до діючих водопровідних, теплових і електричних мереж. Встановити, що з початком опалювального сезону  відключення житлових будинків від мереж водо-, електро- та теплопостачання для виконання зазначених робіт не здійснюватиметься.

7. Керівники підприємств, установ та організацій, незалежно від їх відомчого підпорядкування та форми власності, несуть персональну відповідальність за невиконання вимог цього розпорядження у встановленому законом порядку.

8. Встановити термін дії даного розпорядження до 01 листопада 2014 року.

9. Розпорядження набирає чинності з моменту його оприлюднення.

10. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступників голови Солом'янської районної в місті Києві державної адміністрації згідно з розподілом обов’язків.     

 

Виконуючий обов’язки голови    А. Лапань

Перейти до спискуВерсiя для друку

Адміністративні послуги

Громадський бюджет

Допомога громадянам зі східних областей та АР Крим

Акція по збору книг для бійців, які беруть участь в АТО

Корупція має бути помічена