Головна  →  Новини  →  24 вересня 2020

Медзаклади України закликають подавати заявки НСЗУ на виплату доплат медикам

Медзаклади України закликають подавати заявки НСЗУ на виплату доплат медикам

Міністр охорони здоров’я Максим Степанов закликав медичні заклади пришвидшити подачу до Національної служби здоров’я заявок на отримання коштів для виплати доплат медикам, запроваджених з 1 вересня. Про це він заявив на щоденному брифінгу 23 вересня.

“Звертаюсь до всіх головних лікарів медичних закладів, які не подали заявки на виділення коштів для виплати доплат медикам. Будь ласка, подайте ці заявки, щоб ваші працівники - лікарі, медичні сестри, молодший медичний персонал - отримали цю доплату вчасно. Ми зі свого боку виділили кошти, розробили простий і чіткий механізм, щоб всі медики отримали доплати”, - зазначив очільник МОЗ.

Він повідомив, що НСЗУ почала прийом відповідних заявок від медзакладів з 11 вересня. Однак, на сьогодні лише 784 лікарні із понад 1600 подали відповідні документи.

“Сьогодні я дав відповідне доручення, щоб НСЗУ на своєму сайті, і ми на сайті Міністерства опублікували перелік медичних закладів, які не подали заявки на отримання коштів для виплати доплат. Ця заявка складається протягом 15, максимум 20 хвилин”, - додав Максим Степанов.

Він нагадав, що рішення про підвищення зарплат медикам шляхом виплати доплат було прийнято Урядом за ініціативою МОЗ.

Ознайомитись з переліком закладів, які не подали заявки, можна за посиланням.

Джерело: Урядовий портал

 

Перейти до спискуВерсiя для друку

 

Адміністративні послуги

Громадський бюджет

Вибори 2020

Допомога громадянам зі східних областей та АР Крим

Акція по збору книг для бійців, які беруть участь в АТО

Корупція має бути помічена