Головна  →  Проекти розпоряджень  →  25 травня 2015

Проект розпорядження "Про підготовку підприємств, установ і організацій, які розташовані у Солом'янському районі м. Києва до роботи в осінньо-зимовий період 2015-2016 років"

Проект розпорядження "Про підготовку підприємств, установ і організацій, які  розташовані у Солом'янському районі м. Києва до роботи в осінньо-зимовий період 2015-2016 років"

Відповідно до статей 6, 13 Закону України "Про місцеві державні адміністрації", Правил підготовки теплових господарств до опалювального періоду, затверджених спільним наказом Міністерства палива та енергетики України, Міністерства з питань житлово-комунального господарства України від 10.12.2008 № 620/378, розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 15.05.2015 № 470 "Про підготовку міського господарства до осінньо-зимового періоду 2015-2016 років", з метою своєчасної та якісної підготовки підприємств,  установ і організацій, які розташовані у Солом'янському районі м. Києва до роботи в осінньо-зимовий період 2015-2016 років, забезпечення об'єктів промисловості, житлово-комунального господарства, соціально-культурного та побутового призначення і населення Солом’янського району м. Києва безперебійним постачанням електричної та теплової енергії, природного газу, водопостачанням та водовідведенням: 

1. Керівникам підприємств, установ і організацій, які розташовані у Солом'янському районі м. Києва, незалежно від їх відомчого підпорядкування та форми власності, на балансі яких знаходиться житловий фонд, теплове господарство, об’єкти соціально-побутового призначення (далі – Керівники), до 20.09.2015 р. забезпечити їх підготовку до опалювального сезону 2015-2016 років і здати внутрішньобудинкові системи опалення за актами готовності відповідним теплопостачальним організаціям.

2. Керівникам, які мають котельні, в разі технічної можливості, забезпечити накопичення необхідної кількості резервного палива.

3. Керівникам з метою недопущення відключень від тепло-, водо-, електро-, газопостачання житлових будинків об’єктів соціально-побутового призначення забезпечити своєчасні розрахунки з енергопостачальними організаціями за спожиті енергоносії.

4. Керівникам, які мають на своєму балансі пошкоджені кабельні мережі 0,4-10 кВ, за погодженням з ПАТ "Київенерго" до 01 жовтня 2015 року вжити заходів щодо їх ремонту та введення в експлуатацію.

5. Керівникам забезпечити підготовку наявної снігоприбиральної техніки, придбання у необхідній кількості снігоприбирального інвентарю та посипкового матеріалу.

6. Замовникам будівництва житла у терміни, погоджені з ПАТ "Київенерго", ПАТ "АК "Київводоканал" та Солом’янською районною в місті Києві державною адміністрацією, до початку опалювального сезону 2015-2016 років виконати роботи із підключення об'єктів, які вводяться в експлуатацію у IV кварталі 2015 року – І кварталі 2016 року, до діючих водопровідних, теплових і електричних мереж. Встановити, що з початком опалювального сезону 2015-2016 років відключення житлових будинків від мереж водо-, електро- та теплопостачання для виконання зазначених робіт не здійснюватиметься.

7. Керівники несуть персональну відповідальність за невиконання вимог цього розпорядження у встановленому законом порядку.

8. Встановити термін дії цього розпорядження до 31.10.2015.

9. Розпорядження набирає чинності з моменту його оприлюднення.

10. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на першого заступника голови, заступника голови Солом'янської районної в місті Києві державної адміністрації згідно з розподілом обов’язків.     

 

Голова      М. Шкуро

Перейти до спискуВерсiя для друку

Адміністративні послуги

Громадський бюджет

Допомога громадянам зі східних областей та АР Крим

Акція по збору книг для бійців, які беруть участь в АТО

Корупція має бути помічена