Головна  →  Анонси  →  17 серпня 2015

В університеті ім. Бориса Грінченка відбудеться науково-практична конференція «Відкрите освітнє е-середовище сучасного університету»

В університеті ім. Бориса Грінченка відбудеться науково-практична конференція «Відкрите освітнє е-середовище сучасного університету»

20 серпня о 10:00 Департамент освіти і науки, молоді та спорту КМДА запрошує науковців і практиків до участі в Міжнародній науково-практичній конференції «Відкрите освітнє е-середовище сучасного університету» на базі Київського університету імені Бориса Грінченка.

Про це повідомили в Департаменті.

У рамках заходу обговорюватимуть реалії та перспективи відкритого освітнього е-середовища сучасного університету, інформаційно-комунікаційну компетентність вчителів, викладачів, професорів, директорів і ректорів, питання концепції комунікаційної мережі фізичних або віртуальних об’єктів. Окрім того, йтиметься про тренди та сучасні методики в освіті.

До професійних дискусій запрошені провідні експерти України та світу, представники бізнесу, керівники освітніх закладів та установ, батьки, студенти та учні. У рамках конференції передбачені також майстер-класи та семінари.

Для участі потрібно заповнити реєстраційну форму.

Деталі на сайті конференції.

Перейти до спискуВерсiя для друку

Адміністративні послуги

United24

Корупція має бути помічена