Головна  →  Анонси  →  17 серпня 2015

В університеті ім. Бориса Грінченка відбудеться науково-практична конференція «Відкрите освітнє е-середовище сучасного університету»

В університеті ім. Бориса Грінченка відбудеться науково-практична конференція «Відкрите освітнє е-середовище сучасного університету»

20 серпня о 10:00 Департамент освіти і науки, молоді та спорту КМДА запрошує науковців і практиків до участі в Міжнародній науково-практичній конференції «Відкрите освітнє е-середовище сучасного університету» на базі Київського університету імені Бориса Грінченка.

Про це повідомили в Департаменті.

У рамках заходу обговорюватимуть реалії та перспективи відкритого освітнього е-середовища сучасного університету, інформаційно-комунікаційну компетентність вчителів, викладачів, професорів, директорів і ректорів, питання концепції комунікаційної мережі фізичних або віртуальних об’єктів. Окрім того, йтиметься про тренди та сучасні методики в освіті.

До професійних дискусій запрошені провідні експерти України та світу, представники бізнесу, керівники освітніх закладів та установ, батьки, студенти та учні. У рамках конференції передбачені також майстер-класи та семінари.

Для участі потрібно заповнити реєстраційну форму.

Деталі на сайті конференції.

Перейти до спискуВерсiя для друку

Мапа пунктів обігріву

Адміністративні послуги

United24

Як стати резервістом територіальної оборони міста Києва?

Акція по збору книг для бійців, які беруть участь в АТО

Корупція має бути помічена