Головна  →  Новини  →  19 грудня 2019

У Солом’янській РДА запалав Вифлеємський вогонь Миру

У Солом’янській РДА запалав Вифлеємський вогонь Миру
19 грудня, у День Святого Миколая відбулась урочиста передача Вифлеємського вогню Миру в.о. голові Солом’янської райдержадміністрації Володимиру Бялковському. Символічний вогонь з міста народження Ісуса Христа до Солом’янського району традиційно привезли скаути Туристичного клубу гімназії біотехнологій №177 «Мангуп».
 
«Цей Благодатний вогонь, який прибув сьогодні до Києва й Солом’янського району, нехай примножує вогонь любові і добра в серці кожного з нас!», - заявив Володимир Бялковський.
 
Він подякував волонтерам за активну соціальну позицію і доброту, якою ті діляться з усіма, хто цього потребує. Адже щороку, у передріздвяний час, скаути з рук в руки передають символ тепла і миру також вихованцям Територіального центру соціального обслуговування, Центру соціально-психологічної реабілітації дітей та молоді з функціональними обмеженнями Солом’янського району, спеціалізованій школі «Надія» і школі-інтернат №17.
 
В.о. голови РДА побажав усім добробуту, віри та миру, що з символічним Віфлеємським вогнем запанує в оселі кожної української родини.
 
Музичним подарунком для всіх гостей Солом'янської РДА та ЦНАПу стала дивовижна гра юних скрипалів Дитячої музичної школи №7 ім. І.Шамо. 
 
«Вифлеємський Вогонь Миру» — міжнародна щорічна скаутська акція до святкувань Різдва Христового, котра полягає у поширенні символічного вогню, запаленого на місці народження Ісуса Христа. З місця народження Спасителя до Відня спеціальні лампади транспортують літаком австрійські скаути. Після урочистостей у Віденському Кафедральному соборі естафета передається до сусідніх країн.
 
Перейти до спискуВерсiя для друку

Мапа пунктів обігріву

Адміністративні послуги

United24

Як стати резервістом територіальної оборони міста Києва?

Акція по збору книг для бійців, які беруть участь в АТО

Корупція має бути помічена