Головна  →  Новини  →  8 вересня 2023

Благодійна допомога для Херсонської області

Благодійна допомога для Херсонської області

Благодійність у різних формах існує в Україні здавна, адже бажання допомогти ближнім не чуже багатьом нашим співгромадянам. І в сучасних реаліях вона активно розвивається, зараз люди все частіше та більш охоче роблять добрі справи, адже розуміють, що допомагати може кожен.

Наш людський світ, на жаль, сповнений тими, хто потребує допомоги, а благодійна діяльність в багатьох випадках не дозволяє доводити цю проблему до відчаю. Саме з цієї причини "Центр Сім'ї" Солом'янської районної в місті Києві державної адміністрації , за підтримки небайдужих мешканців нашого району, зібрав близько 3 тон гуманітарної допомоги для нужденних жителів Херсонської області. Серед зібраних речей переважали одяг, книги, дитячі іграшки та речі для побуту, які стануть у нагоді людям, які постраждали від війни.

Всі зібрані речі передані до благодійного фонду "Ми сильні. Ми вільні". Фонд вже довгий час допомагають людям, які опинилися в скрутних обставинах. Вони радо надали допомогу зі збором та перевезенням речей, а також згодом направлять допомогу до Херсонської області.

"Центр сім'ї" висловлює вдячність всім, хто долучився до збору гуманітарної допомоги, і закликає пам'ятати, що благодійником може стати кожен з нас, підтримуючи суспільно важливі проекти коштами або волонтерською допомогою.

Перейти до спискуВерсiя для друку

Адміністративні послуги

United24

Корупція має бути помічена