Головна  →  Новини  →  28 січня 2019

Літературно-музичний вечір в бібліотеці імені М. Реріха

Літературно-музичний вечір в бібліотеці імені М. Реріха

У бібліотеці імені М. Реріха відбулася презентація книги «Ціль Безкінечність» та зустріч з її автором  Раґнаром Мьоллєрсоном (творчий псевдонім Андрія Мірошниченка).

Говорили про такі прості і водночас такі важливі людські цінності, як любов у всіх її проявах та порядність, яких сьогодні бракує сучасному суспільству.

На презентацію прийшли люди різного віку, приємно було бачити в залі як 15-17 річну молодь, так і людей уже зрілого віку, серед яких була і найстаріша читачка бібліотек району Любов Ковбасенко.

Автор поділився своїм життєвим досвідом, розповідав чому і як прийшло рішення написати книгу, читав фрагменти із різних розділів. Кожен присутній бачив у творі себе, бо ситуації які автор описав, могли відбуватися з кожним із нас, адже всі ми переживали такі стани, як страх, ревність, розчарування.

Мелодійним доповненням літературної частини презентації стали виступи музикантів: гітариста Дена Дмитрієва та бандуриста Святослава Силенка, які виконали світові хіти та відомі українські пісні.

Фотогалерея

Перейти до спискуВерсiя для друку

Мапа пунктів обігріву

Адміністративні послуги

United24

Як стати резервістом територіальної оборони міста Києва?

Акція по збору книг для бійців, які беруть участь в АТО

Корупція має бути помічена