Головна  →  Новини  →  14 лютого 2019

Свято для прихильників пухнастих друзів у бібліотеці імені М. Лермонтова

Свято для прихильників пухнастих друзів у бібліотеці імені М. Лермонтова

Здається, що у світі майже немає людей, байдужих до котів. Любов та прихильність до пухнастиків настільки велика, що у них обов’язково мало з’явитися своє свято. Саме тому у 2002 році Міжнародний фонд Animal Welfare став ініціатором створення Всесвітнього дня котів.

Цікаво, що у світі існує кілька Днів котів. Це свято відзначають в США – 29 жовтня, в Італії та Польщі – 17 лютого, а в Японії – 22 лютого. Популярність свята пояснюється тим, що коти споконвіку були найпопулярнішими домашніми улюбленцями людини.

І ось саме таке неофіційне свято було влаштоване бібліотекою сімейного читання імені М. Лермонтова у партнерстві з Київською польською молодіжною асоціацією «Молоді і креативні».

На свято завітало багато читачів, серця яких полонили пухнасті друзі.

Святкова програма була різноманітною: театралізовані виступи дітей, веселі віршики, гуморески, пісні про кицьку. А окрасою заходу став виступ собаки Дори, яка під бурхливі оплески залу показала різноманітні трюки.

Свято знайшло позитивний відгук у всіх учасників і глядачів та спонукало відвідувачів взяти додому книжку, де можна більше дізнатися про пухнастих друзів. 

Фотогалерея

Перейти до спискуВерсiя для друку

Мапа пунктів обігріву

Адміністративні послуги

United24

Як стати резервістом територіальної оборони міста Києва?

Акція по збору книг для бійців, які беруть участь в АТО

Корупція має бути помічена