КМДА Київська міська державна адміністрація


11 травня 2021

8 травня пройшли відкриті змагання з судномодельного спорту серед учнівської молоді та спортсменів

У суботу, 8 травня, на акваторії озера парку «Орлятко» у Солом’янському районі пройшли відкриті змагання з судномодельного спорту серед учнівської молоді та спортсменів у класах радіокерованих моделей-копій.

Ця подія стала гідним відкриття спортивного сезону на відкритій воді для юних спортсменів-судномоделістів столиці. У змаганнях взяли участь чотири команди з Солом’янського, Печерського та Святошинського районів, а також команди з міст Коростишів та Хмельницький (загалом 26 спортсменів, 30 моделей), які не зважаючи на не найкращу погоду зібралися вшанувати пам’ять видатного тренера-судномоделіста: Чикаленка Віталія Валентиновича, а також у вирі спортивної боротьби розіграти нагороди та визначити найкращого спортсмена турніру.

Після урочистого відкриття розпочалися старти.

Згідно з правилами, оцінка виступу складалася з двох частин – стендової оцінки та результатів ходових випробувань. Численні глядачі з цікавістю розглядали майстерно зроблені мініатюрні копії реальних бойових кораблів, буксирів, рятувальних та пасажирських суден. Але особливу увагу привернули запуски моделей, які мали подолати дистанцію фігурного курсу, після чого здійснити маневр швартовки у доку.

Цілий день точилась запекла спортивна боротьба. Було розіграно комплекти нагород у семи класах моделей. Справжнім тріумфатором змагань став Сердюк Олексій з команди Центру технічної творчості «Юність», який був визнаний найкращим спортсменом турніру (Солом’янський район), завоювавши дві золоті медалі. Ще по одному золоту здобули Моторний Степан та Голубенко Микита з цієї ж команди. Також високі результати показали спортсмени Українського державного центру позашкільної освіти Селюнін Світозарій та Струменський Олексій, спортсмен з Київського палацу дітей та юнацтва Шапошнік Ярослав та Семеренко Володимир з Центру творчості дітей та юнацтва Святошинського району.

Переможцями у командному заліку стали спортсмени-судномоделісти Центру технічної творчості «Юність». За ними – команди Київського Палацу дітей та юнацтва і Центру творчості дітей та юнацтва Святошинського району. Нагороди переможцям вручив головний суддя змагань Валерій Тихонов.

Організатори та учасники змагань висловлюють щиру подяку Солом’янській районній держадміністрації (управління молоді та спорту) та працівникам УЗН Солом’янського району, завдяки яким вони мали можливість позмагатися на зручній і чистій акваторії озера парку «Орлятко», а також подарувати яскраве та видовищне шоу мешканцям району.При використанні матеріалів посилання на КМДА обов'язкове.