Головна  →  Новини  →  7 листопада 2013

Солом’янський район відзначив 70-ту річницю визволення міста Києва від фашистських загарбників

Солом’янський район відзначив 70-ту річницю визволення міста Києва від фашистських загарбників

5 листопада у рамках виконання Указу ПрезидентаУкраїни «Про заходи у зв'язку з відзначенням 70-ї річниці визволення України від фашистських загарбників та 70-ї річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні 1941-1945 років», голова Солом’янської районної в м. Києві державної адміністрації Максим Луцький вшанув пам’ять воїнів, які загинули у Великій Вітчизняній війні. 

Під супровід оркестру Національного університету оборони ім. І. Черняховського відбулась хода-реквієм з ушанування пам’яті загиблих воїнів та покладання квітів до Солом’янського меморіалу та пам’ятника І.Черняховському. У покладанні взяли участь голова Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Максим Луцький, члени районної спілки ветеранів на чолі з головою генерал-лейтенантом Борисом Парафейніковим, керівництво Національної академії внутрішніх справ, Національного університету оборони України ім. І.Черняховського, командири військових частин, військовий комісар Солом’янського району, громадська рада, учнівська і студентська молодь та мешканці Солом’янки. Присутні вшанували пам’ять загиблих воїнів хвилиною мовчання. Після хвилини мовчання пролунали залпи салютної групи.

Віддавши шану воїнам-визволителям, після реквієму пам'яті біля Солом'янського меморіалу в парку ім. Островського та на плацдармі Національного Університету оборони біля пам’ятника двічі Герою Радянського Союзу – генералу армії Івану Черняховському, відбувся святковий мітинг з урочистим проходженням офіцерів Національного Університету оборони ім. І. Черняховського.

Фотогалерея

Перейти до спискуВерсiя для друку

Мапа пунктів обігріву

Адміністративні послуги

United24

Як стати резервістом територіальної оборони міста Києва?

Акція по збору книг для бійців, які беруть участь в АТО

Корупція має бути помічена