Портал в режимі тестування та наповнення
Меню
  • Доступність
  • A-
    A+
  • Стара версія
Солом'янська районна в місті Києві державна адміністрація
офіційний вебпортал

30 вересня – День усиновлення

Опубліковано 29 вересня 2014 року о 21:17
фото

30 вересня в Україні вже традиційно відзначається День Усиновлення, який співпадає з  днем християнського свята Віри, Надії, Любові та матері їхньої Софії. І це дуже символічно, оскільки усиновлювачі, приймаючи дитину, дарують їй родину, а разом з нею любов, віру та надію на щасливе життя.

Саме про одну таку родину буде наша сьогоднішня розповідь. Ця чудова сім’я виховує 6 дітей, з яких двоє діток біологічних та четверо усиновлених. Хоча в цій родині ділити дітей не прийнято - всі вони їхні рідні.

Отже, знайомимося: голова сім’ї, батько – Вадим, мати – Олена, та діти – старші: Дмитру майже вісімнадцять, Ганні шістнадцять, середні - Діані сім, Руслану шість, та молодші -  Крістіні та Ізабеллі незабаром виповниться по три рочки.

Вадим, Олено, розкажіть, будь ласка, про Вашу родину.

Ми одружилися 19 років тому. Нам тоді було по 18 років. Ми маємо 6 дітей, а за 2 тижні у нас має народитися сьома дитина.

Як у вас виникло бажання усиновити дітей?

Ми любимо дітей і нам подобається велика родина. Спочатку ми мріяли усиновити, потім потроху почали дізнаватися як це робиться, і згодом у нас все вийшло!

Чи були у вас побоювання, характерні для багатьох усиновлювачів, щодо минулого дітей, їх біологічних батьків, генів та спадковості?

Спочатку боязні за спадковість дітей не було. Але потім, в процесі зростання дітей за останні 6 років, ми зіткнулися з різними психологічними і фізіологічними проблемами, які не властиві нашим біологічним дітям. Це вимагає більше любові і терпіння. Але з Божою допомогою, віримо, що впораємося.

- Які труднощі у вас виникають у вихованні усиновлених дітей?

В цілому, ми не бачимо різниці між біологічними і усиновленими дітьми, і ті й інші для нас рідні й однаково кохані. А труднощі виникають протягом усього життя, їх потрібно долати мужньо і з посмішкою. Тому що все у нас буде добре!

Для багатьох усиновлювачів болючим є питання таємниці усиновлення. Яке ваше ставлення до цього? Як ви розповідаєте своїм дітям про їх появу у родині?

Так, ми не приховуємо від дітей, що вони усиновлені. Говоримо, що ми їхні мама і тато, але народила їх інша жінка. Тому що знання цього факту не ранить дітей. Що їх може по-справжньому травмувати, так це відсутність любові. Крім цього, замовчування псують атмосферу довіри в сім'ї.

Чи є у вас секрет сімейного благополуччя?

Любов, особистий приклад, дисципліна, терпіння, правильна розстановка пріоритетів, спільне читання Біблії і молитва. Ну, і щоб тато посуд мив періодично.

Дійсно, почуття гумору також неодмінна складова у щасливій родині!

Солом’янська районна в місті Києві державна адміністрація висловлює щиру подяку всім родинам, які прийняли на виховання дітей: усиновлювачам, опікунам та піклувальникам, прийомним батькам, батькам-вихователям, та  закликає всіх небайдужих до нелегкої долі дітей-сиріт відшукати у своєму серці місце для дитини та подарувати їй тепло та затишок родинного вогнища!

 

Вичерпну інформацію з питань усиновлення Ви можете отримати:

- в службі у справах дітей Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації за адресою: м. Київ, просп. Повітрофлотський, 41, тел. 207-39-37,  248-97-55;

- в Міському центрі дитини служби у справах дітей Київської міської державної адміністрації за адресою: м. Київ, вул. Дегтярівська, 3-А, тел. 482-23-13, www.mcd.org.ua;

на всеукраїнському порталі національного усиновлення «Сирітсву – ні!» www.sirotstvy.net.


Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux