КМДА Київська міська державна адміністрація


29 січня 2016

У дитсадку №17, що на вул. Ніщинського,3 завершуються роботи з утеплення

У дитсадку №17, що на вул. Ніщинського,3 завершуються роботи з утеплення

У дитсадку №17, що на вул. Ніщинського, 3 завершуються роботи з утеплення та модернізації приміщення. Роботи розпочалися у жовтні минулого року і фактично будівля вже готова до зустрічі 250 маленьких мешканців Солом’янського району. Наразі завершуються роботи з модернізації системи центрального опалення та облаштування  приміщення після ремонтів.  

Під час реалізації  проекту виконано капітальний ремонт покрівлі та  утеплено стелю в усіх приміщеннях другого поверху, здійснено фасадні роботи по всьому периметру будівлі дошкільного навчального закладу, утеплено цоколь всієї будівлі, замінено вікна на металопластикові, проведено електромонтажні роботи тощо.

Дитячий садочок має сучасні енергозберігаючі технології. Зокрема, модернізовано тепловий пункт, встановлено автоматизовану систему енергомоніторингу (АСЕМ) та систему вентиляції з рекуперацією повітря і дистанційним управлінням клімат-контролем у приміщеннях будівлі дошкільного навчального закладу.

Довідково. Будівля дошкільного навчального закладу № 17 − двоповерхова, загальна опалювальна площа - 1460,0 кв.м., розрахована на 250 дітей дошкільного віку (2 - 6 років), обслуговуючий персонал - 23 працівників. Завідувачка закладу – Охрущак Олеся Станіславівна.

Замовником та виконавцем робіт є Комунальне підприємство «Група впровадження проекту з енергозбереження в адміністративних і громадських будівлях міста Києва» Київської міської державної адміністрації.

ФотогалереяПри використанні матеріалів посилання на КМДА обов'язкове.