КМДА Київська міська державна адміністрація


9 березня 2016

У Солом’янській адміністрації обговорили підсумки роботи закладів охорони здоров’я за 2015 рік та пріоритети на 2016 рік

У Солом’янській адміністрації обговорили підсумки роботи закладів охорони здоров’я за 2015 рік та пріоритети на 2016 рік

3 березня у Солом’янській адміністрації відбулася медична підсумкова рада на тему «Підсумки роботи закладів охорони здоров’я Солом’янського району за 2015 рік та пріоритетні напрямки роботи в 2016 році».

За рейтинговою оцінкою минулого року Солом’янський район посідає 3-4 місце. Про основні показники стану здоров’я населення та діяльності комунальних некомерційних підприємств «ЦПМСД №1» та «ЦПМСД №2», «КДЦ» розповіли заступники директорів з медичної частини цих закладів.  

Заступник начальника управління охорони здоров’я Тетяна Яхнівська резюмувала результати медичних закладів району та окреслила завдання на цей рік.

У роботі медичної ради взяли участь заступника голови  Солом’янської РДА Олена Горпинченко, голова комітету з питань охорони здоров’я громадської ради при Солом’янській РДА Наталя Ганзевич, директори закладів, заступники директорів закладів, зав амбулаторіями, зав філіями КДЦ, головні позаштатні спеціалісти.

ФотогалереяПри використанні матеріалів посилання на КМДА обов'язкове.