Головна  →  Новини  →  14 червня 2016

У Солом’янській РДА обговорили стан реалізації Закону України «Про особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку»

У Солом’янській РДА обговорили стан реалізації Закону України «Про особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку»

Голова Солом’янської РДА Максим Шкуро провів нараду з відповідальними структурними підрозділами з питання впровадження Закону України «Про особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку».

Під час зустрічі присутні обговорили підготовку до втілення цієї реформи на практиці у Солом’янському районі, проблемні питанні, що виникають і можливі шляхи їхнього вирішення.

За словами начальника управління житлово-комунального господарства Ігоря Андріянова, у районі вже проведено інвентаризацію багатоквартирних житлових будинків, гуртожитків, приватизованих та неприватизованих квартир у житлових будинках, наявної технічної документації на будівлі.

За результатами наради, керівник Солом’янської РДА Максим Шкуро визначив першочергові завдання для практичного втілення Закону «Про особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку» у районі та дав відповідні доручення профільному підрозділу.

Фотогалерея

Перейти до спискуВерсiя для друку

Мапа пунктів обігріву

Адміністративні послуги

United24

Як стати резервістом територіальної оборони міста Києва?

Акція по збору книг для бійців, які беруть участь в АТО

Корупція має бути помічена