КМДА Київська міська державна адміністрація


30 листопада 2016

На Відрадному відкрили бібліотеку після капітального ремонту

На Відрадному відкрили бібліотеку після капітального ремонту

Голова Солом’янської РДА Максим Шкуро разом з мешканцями району, постійними читачами та гостями відкрили бібліотеку сімейного читання № 13 після ремонту, що знаходиться на просп. Відрадному, 14/45. Бібліотека заснована ще у 1968 році. Книжковий фонд складає майже 27 000 примірників. Щорічно бібліотека обслуговує більше 2, 5 тис. користувачів.

«Сьогодні ми відкриваємо не просто найкращу бібліотеку, а  єдину повністю відремонтовану та реставровану бібліотеку. Це не просто бібліотека, а справжній сімейний клуб Відрадного та всього Солом’янського району. Адже тут постійно проводяться майстер-класи, різноманітні заходи для дітей та дорослих, працюють гуртки, є Інтернет та сучасні комунікації», − зазначив голова Солом’янської адміністрації Максим Шкуро.

На базі оновленої бібліотеки № 13 проходитимуть майстер-класи зі створення статей для української Вікіпедії та реалізовуватиметься проект бібліотечного простору «БібліоПідвальчик на Відрадному».

Довідково. У  Солом’янському районі працює 17 бібліотек, які відвідують понад 50 000 користувачів. Щороку заклади проводять понад 1000 різноманітних заходів. 

ФотогалереяПри використанні матеріалів посилання на КМДА обов'язкове.