КМДА Київська міська державна адміністрація


7 серпня 2018

Максим Шкуро: «У Солом’янському районі триває будівництво нової школи»

Максим Шкуро: «У Солом’янському районі триває будівництво нової школи»

У Солом’янському районі триває будівництво нової школи № 22 на просп. Відрадному, 36В. Роботи розпочали восени минулого року. Це буде сучасна, трьохповерхова будівля для 425 учнів.

 «З початку 90-х років діти школи № 22 навчалися в двоповерховому, непристосованому приміщенні колишнього дитячого садочка на просп. Відрадному, 36В, де навіть не було їдальні й спортивного залу. Нова школа  матиме всі необхідні, комфортні приміщення. Це перша школа району, де будуть використовуватися альтернативні джерела енергії, а саме сонячні батареї та ґрунтові теплові насоси», − зазначив керівник району Максим Шкуро.

Нова школа матиме актову та спортивну зали, стадіон, медичний блок із фізіотерапетивничним кабінетом, їдальню, начальні секції для першокласників 6 і 7 років, ігрові кімнати тощо. Заклад буде доступним для малобільних груп.

Під час виїзної наради представники профільних підрозділів Солом’янської адміністрації, підрядної організації ознайомилися з ходом будівництва та визначили перелік першочергових робіт.

В липні майже завершено всі земляні роботи, облаштування фундаменту. Завершуються каркасно-монолітні роботи, будівельники приступили до цегляної кладки. Незабаром розпочнеться підведення зовнішніх інженерних мереж, облаштування покрівлі першого блоку будівлі, буріння скважин для теплових насосів. 

ФотогалереяПри використанні матеріалів посилання на КМДА обов'язкове.