Головна  →  Новини  →  30 січня 2019

У бібліотеках району - люди, які популяризують науку

У бібліотеках району - люди, які популяризують науку

Гліб Скоробогатов - режисер, екстремал, винахідник, автор проекту «Адаптер»  і чудовий оратор, який про свої хобі і професію, які стали стилем життя, оповідає так, що уже з перших хвилин зустрічі видається, що ви дивитесь захоплюючий пригодницький фільм!

Зустрічі з Глібом відбулись в двох бібліотеках Солом’янки: центральній бібліотеці імені Ф. Достоєвського та бібліотеці імені М. Реріха.

Гість цікаво й доступно розповідав про основи основ, які формують фундаментальні знання, що допомагають впевнено почуватися в різних життєвих ситуаціях і вирішувати інколи дуже не прості питання адаптації, а подекуди й виживання у доволі складних умовах. Поділився унікальною інформацією про те, чим живе і професійно займається: зйомками в екстремальних умовах, альпінізмом, зоопсихологією, тактичною медициною, розробкою багатофункціонального туристичного і військового спорядження.

Наприкінці зустрічі Гліб вразив усіх присутніх ще одним своїм талантом - виконанням власних ліричних мелодій, адже Гліб до своїх фільмів сам пише музику.

Фотогалерея

Перейти до спискуВерсiя для друку

Мапа пунктів обігріву

Адміністративні послуги

United24

Як стати резервістом територіальної оборони міста Києва?

Акція по збору книг для бійців, які беруть участь в АТО

Корупція має бути помічена