Головна  →  Новини  →  24 вересня 2020

У Солом’янському районі обговорили важливість посилення протидії насильству в сім’ї

У Солом’янському районі обговорили важливість посилення протидії насильству в сім’ї

Сьогодні під керівництвом заступника голови Солом’янської РДА Олени Горпинченко відбулось засідання Координаційної ради з питань запобігання та посилення протидії домашньому насильству. 

В обговоренні взяли участь представники Солом’янського районного управління поліції ГУ НП в місті Києві, Управління патрульної поліції в Києві, Солом’янського районного суду міста Києва, місцевої прокуратури №9, Правобережного київського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги, районного Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, «Центру сім’ї» Солом’янської РДА, Територіального центру надання соціальних послуг в району, структурних підрозділів райдержадміністрації та інші учасники. 

Так, за 9 місяців 2020 року до поліції району надійшло 1548 звернень про вчинення домашнього насилля. Відносно 677 осіб складено адмінпротоколи за ст. 173-2 та направлено до суду. Водночас до Служби у справах дітей та сім’ї Солом’янської РДА надійшло 31 повідомлення про вчинення домашнього насильства, з них підтверджено 16 випадків. Серед постраждалих найчастіше звертаються жінки та діти. 

Під час обговорень учасники наголосили на важливості формування пропозицій, які дозволять мінімізувати домашнє насилля, надати максимальну підтримку й допомогу постраждалим особам, а також провести ефективну інформаційно-просвітницьку роботу серед населення. 

Серед напрацьованих пріоритетів, зокрема, створення в Солом’янському районі «кризової кімнати» для осіб, які постраждали від домашнього насильства, та вжиття заходів для оперативного реагування мобільної групи соціально-психологічної допомоги.

Фотогалерея

Перейти до спискуВерсiя для друку

Адміністративні послуги

Як стати резервістом територіальної оборони міста Києва?

Громадський бюджет

Допомога громадянам зі східних областей та АР Крим

Акція по збору книг для бійців, які беруть участь в АТО

Корупція має бути помічена