Головна  →  Новини  →  8 жовтня 2020

У Солом’янському районі обговорили підготовку до проведення місцевих виборів

У Солом’янському районі обговорили підготовку до проведення місцевих виборів

8 жовтня під керівництвом голови Солом’янської РДА Ірини Чечотки відбулась нарада щодо організаційних заходів з підготовки та проведення місцевих виборів 25 жовтня. Участь в нараді взяли перший заступник голови, заступник, керівник апарату, начальники структурних підрозділів, підприємств, а також дирекція закладів освіти.

Насамперед очільниця району закликала учасників зустрічі та керівників установ, де визначено виборчі дільниці, врахувати усі виклики сьогодення та з максимальною відповідальністю поставитись до проведення виборчого процесу в умовах адаптивного карантину: «Всі дії мають бути спрямовані на забезпечення прозорих виборів в належних умовах і з безпекою для його учасників».

Про основні організаційні заходи, зокрема матеріально-технічне оснащення і безбар’єрний простір, розповів керівник апарату Олександр Король. Він зазначив, що в районі працюватиме 133 виборчі дільниці. Їх переважна більшість – в закладах освіти, яким відповідно до рішення Департаменту освіти і науки КМДА запропоновано розпочати канікули з 21 жовтня.

Водночас начальник Солом’янського районного управління ГУ ДСНС України у м. Києві Руслан Дядюша наголосив на необхідності суворого дотримання на виборчих дільницях протипожежних заходів безпеки. За його словами, на сьогодні таких перевірено 85%. Обстеження тривають.

Фотогалерея

Перейти до спискуВерсiя для друку

Адміністративні послуги

Як стати резервістом територіальної оборони міста Києва?

Громадський бюджет

Допомога громадянам зі східних областей та АР Крим

Акція по збору книг для бійців, які беруть участь в АТО

Корупція має бути помічена