Проведено акцію у Державному Університеті Телекомунікацій до Всесвітнього Дня боротьби зі СНІДом «Молодь проти СНІДу»
За ініціативи студентської ради Державного Університету Телекомунікацій та підтримки Солом’янської райдержадміністрації і Громадської ради при Солом’янскій РДА 1 грудня 2017 року у Державному Університеті Телекомунікацій за адресою: вул. Солом’янська, 7, проведено акцію до Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом «Молодь проти СНІДу».
Під час заходу всі бажаючі мали змогу безкоштовно і конфіденційно пройти тестування на ВІЛ-інфекцію та отримати засоби контрацепції.
До акції долучилась студентська молодь району, педагогічні працівники вищого навчального закладу та всі бажаючі.
Довідкова інформація:
Всесвітній день боротьби зі СНІДом вперше відзначався 1 грудня 1988 року з ініціативи Всесвітньої організації охорони здоров'я, після того, як на зустрічі міністрів охорони здоров'я всіх країн прозвучав заклик до соціальної терпимості і розширення обміну інформацією ВІЛ/СНІД.
Із того часу Всесвітній день боротьби зі СНІДом відзначається щорічно. Головна мета Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом — звернути увагу суспільства на цю проблему.
СНІД (Синдро́м набу́того імунодефіци́ту) – сукупна назва уражень, що відбуваються на III-IV клінічних стадіях інфекції, яку спричинює вірус імунодефіциту людини (ВІЛ). Загальноприйнятою назвою хвороби на сьогодні є ВІЛ-інфекція. ВІЛ уражає імунну систему людини, знижуючи при цьому протидію різним ВІЛ-асоційованим захворюванням.
СНІД передається статевим шляхом, а також через кров і материнське молоко. Він не передається повітряно-крапельним шляхом, через рукостискання, побутовим шляхом, при укусах кровосисних комах.
Якщо раніше СНІД дорівнював смерті, то зараз це хронічне, поки що невиліковне, проте й не смертельне захворювання. Звісно, за умови правильного лікування та здорового способу життя. Якщо людина захворіла в двадцять років, то при правильному підході вона зможе прожити ще приблизно п’ятдесят років.