Портал в режимі тестування та наповнення
Меню
  • Доступність
  • A-
    A+
  • Стара версія
Солом'янська районна в місті Києві державна адміністрація
офіційний вебпортал

Розпочинається новий цикл занять у «Школі усвідомленого батьківства» у Солом'янському районі

Опубліковано 23 квітня 2015 року о 21:22
фото

Для підвищення психологічної компетенції батьків у вихованні дітей та покращення дитячо-батьківських стосунків «Центр сім'ї» розпочинає новий цикл занять в літній «Школі усвідомленого батьківства».

Для мобільної координації тем та чисельності груп просимо повідомляти  за тел. 520-11-96 ( пр -т Повітрофлотський, 40-А).

Згідно з українськими традиціями, виховання дитини від народження до трьох років багато хто вважає чимось несерйозним, таким собі періодом «домашнього виховання», підготовкою до вступу в дитячий садок. Мало хто з батьків знає, що саме в ранньому дитинстві закладаються основи відношення дитини до себе, інших людей, навколишнього світу. Чи буде вона довіряти людям, проявляти ініціативу і активність, відчувати впевненість в собі,  багато в чому визначається взаємодією з батьками починаючи з перших років життя дитини. Як закласти фундамент взаємної довіри та емоційного благополуччя, з чого починається розуміння між дітьми та батьками?

 

Теми занять:

1.  Чи знаємо ми кого виховуємо?

Мета цього семінару – ознайомити батьків з умовами успішного виховання дітей у сім’ї. Допомогти пізнати себе, виробити єдину лінію у сімейному вихованні.

В ході семінару ви матимете можливість ознайомитись з сучасними поглядами на виховання дитини успішної у своєму майбутньому, переглянути фільми, щодо досліджень у цій галузі та отримати відповіді на важливі для вас питання.

Дата проведення06.05.2015р./ 01.07.2015р об 11:00

 

2. Стресові ситуації. Як допомогти своїй дитині?

Здавалося б, ну який стрес може бути у дитини?  Їй, як дорослим, не доводиться сидіти в заторі годинами, звітувати перед начальством, сперечатися в магазині з продавцями. Сім'я та взаємини в ній є причиною 80% стресів у дітей. Саме батьки можуть навчити дитину справлятися із проблемами або, навпаки, посилити їх, а іноді навіть стати причиною стресу.

Дата проведення20.05.2015р./ 15.07.2015р об 11:00

 

3. Ваша дитина особлива. Розвиток творчих здібностей.

Кожна дитина по-своєму неповторна. Вона приходить у цей світ, щоб творити своє життя, знайти себе, самореалізуватися.  Як допомогти дитині розвинути свій творчий потенціал, яка роль почуття поваги до особистості дитини, як сформувати «ситуацію успіху», в якій буде зростати талановито-творча особистість.

Дата проведення03.06.2015р. /29.07.2015р    об 11:00

 

4. Особливості виховання гіперактивних дітей.

Не завжди активний, впертий та неслухняний малюк – гіперактивний. То яка ж вона – гіперактивна дитина? Яка причина цього явища? Що робити в подібній ситуації? Спілкування з такими дітьми має свої особливості. Як допомогти, а головне не нашкодити такій дитині.

Дата проведення10.06.2015р./05.08.2015р  об 11:00

 

5. Дитяча агресія, як спосіб донести батькам  щось важливе.

Усі батьки рано чи пізно стикаються з проблемою дитячої агресивності. Тому перше, з чого варто почати, це розібратися з причинами такої поведінки дитини. На цьому семінарі будемо вчитися розуміти, що відчувають наші діти в незвичних життєвих ситуаціях, познайомимося з особливостями впливу вікових криз, дізнаємося про оптимальні шляхи зниження емоційної напруги.

Дата проведення17.06.2015р./ 12.08.2015р  об 11:00

 

6. Де живуть  дитячі страхи?

Чому дитина не може спати спокійно? Чому її турбують жахи? Чому боїться засинати у темряві? І взагалі – звідки взялися всі ці страхи у дитини,  яка зростає в любові та ласці, і яку ніхто навмисно не лякає?...

Дата проведення24.06.2015р./ 19.08.2015р  об 11:00.


Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux