Портал в режимі тестування та наповнення
Меню
  • Доступність
  • A-
    A+
  • Стара версія
Солом'янська районна в місті Києві державна адміністрація
офіційний вебпортал

За програмою «Підлітки на порозі дорослого життя» відбулися тематичні зустрічі з старшокласниками і студентами районних навчальних закладів

Опубліковано 27 травня 2015 року о 08:40
фото

Теми заходів були  визначені з врахуванням особливостей підліткового віку та проблемами, з якими вони стикаються в процесі свого психологічного розвитку.           

Метою тренінгів «Ти у взаємодії з ровесниками – навички встановлення партнерських стосунків» і«Формування ефективних комунікативних навичок серед підлітків. Профілактика насилля»що відбулися у СЗОШ №69 та СЗОШ №54, було налагодження прийомів позитивного спілкування, попередження конфліктів, подолання надмірної емоційності та проявів нетерпіння до інших. Понад 100 старшокласників розбиралися  у психологічних протиріччях підліткового періоду, програвали конкретні життєві ситуації, намагалися зрозуміти чому виникає невдоволеність собою та ворожість до інших. Продемонстровані  шляхи побудови позитивного спілкування сприяли  зниженню рівня  агресивності і тривожності у підлітків та формуванню навичок конструктивної  взаємодії. Завдяки запропонованим вправам учасники мали можливість глибше познайомитись з власною емоційно-особистісною сферою та більше зрозуміти причини поведінки іншої людини.

У  Київському електромеханічному коледжі  понад 30 студентів стали учасниками інтерактивної лекції «Ознаки порушень прав людини. Профілактика торгівлі людьми». Активно взаємодіючи з аудиторією,  спеціалісти  Центру акцентували увагу на  таких важливих поняттях,  як повага і самоповага, людська та особистісна гідність, безпека, небезпека, насильство та жорстоке поводження. Розглянуті  питання, в першу чергу, були спрямовані на формування чіткого уявлення про те, що права людини є основою вироблення і узгодження стандартів поведінки в сім’ї, школі, суспільстві. Особливо цікавим для студентів виявилося обговорення та розкриття суті такої суспільної проблеми, як торгівля людьми. В ході дискусії було визначено різницю між поняттями «праця» та «експлуатація праці», узагальнено правила безпечної поведінки.

В Коледжі економіки і управління ДВНЗ Київського національного економічного  університету ім. Вадима Гетьмана був проведений  тренінг на тему «Ми – рівні. Основи гендерних знань для підлітків». Для групи студентів були  розкриті поняття  такої  важливої  соціальної категорії як «ґендер». Тренінг був спрямований на виховання засад ґендерної рівності і поваги до прав і свобод кожної статі. Під час тренінгу учасники могли дізнатись про основи ґендерних знань, сформувати чітке уявлення та визначити  проблеми гендерної ідентичності особистості, гендерних ролей та стереотипів, гендерної рівності та шляхів її досягнення.

Іншій групі цього ж коледжу  була представлена  лекція на тему «Сімейні цінності через призму гендеру». Форма подання матеріалу у вигляді інформативних слайдів та запропоновані вправи з побудови діалогу та диспутів зі студентами сприяли досягненню поставленої мети – трансформації гендерних та сімейних цінностей з метою розвитку  гендерної чутливості, формування гендерної свідомості підлітків.

Понад 26 учнів Технічного ліцею НТУК  КПІ ознайомили з темою «Формування  та причини  залежної  поведінки».  Підліткам розповіли про причини, механізми формування залежної поведінки та її наслідки. Під час обговорення цієї проблеми були сформовані конструктивні варіанти  вирішення життєвих проблем, на противагу руйнівним наслідкам шкідливих звичок.

Фотогалерея


Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux