Кияни почали всиновлювати дітей частіше, ніж іноземці
Останнім часом у столиці зафіксовано тенденцію, коли більше дітей-сиріт всиновлюють саме кияни, а не іноземці, як це було раніше. Про це заявила заступник голови Київської міської державної адміністрації Ганна Старостенко під час візиту з нагоди Дня усиновлення до родини Наталії та Сергія Ґедз, які виховують сьогодні 12 дітей.
«Кожного року київська міська влада докладає всіх зусиль, щоб забезпечити дітей-сиріт сімейними формами виховання – прийомні, опікунські сім’ї, дитячі будинки сімейного типу. Завдяки цьому Київ має найвищий в Україні показник – 90% – за темпами всиновлення та сталу тенденцію, коли більшість дітей-сиріт всиновлюються саме киянами, а не іноземцями», – зазначила заступник голови КМДА.
Зокрема, родина Ґедз, до якої сьогодні завітала Ганна Старостенко та представники Служби у справах дітей та сім’ї, всиновили всіх прийомних дітей. У той час, коли в судах уже приймалися рішення щодо усиновлення, родина прийняла рішення взяти до сім’ї ще двох дівчинок, чиї 2 сестрички вже були усиновлені батьками-вихователями.
Тож, на даний час в родині Ґедзів проживає 12 дітей: з них 2 біологічних, 8 усиновлених та 2 прийомних, яких батьки найближчим часом також планують усиновити.
«Родини, які незважаючи на всі труднощі, всиновлюють та приймають до себе дітей-сиріт, здійснюють справжній подвиг. І міська влада робитиме все, щоб підтримати та допомогти таким сім’ям», – підкреслила Ганна Старостенко.
Ці діти мріють про батьків та щасливу родину, потребують уваги, любові та батьківської ласки