Головна  →  Новини  →  25 серпня 2021

У Солом’янському районі відбулось святкування річниці незалежності України

У Солом’янському районі відбулось святкування річниці незалежності України

24 серпня на території парку «Відрадний» відбулись урочисті святкування 30-ї річниці Дня незалежності України, до яких доєднались голова Ірина Чечотка та її заступники Олександр Смик та Євген Малий. Захід був насичений виступами музичних і танцювальних творчих колективів, конкурсами та розіграшами! Особливим гостем на святкуванні була Народна артистка України Катерина Бужинська, яка подарувала неперевершені емоції та настрій запальними піснями і танцями.

На території парку були створені яскраві фотозони, тематичні локації, де всі охочі могли прийняти участь у майстер-класах з виготовлення ляльки-мотанки, сувенірів, листівок з патріотичною символікою, орігамі, у літературних читаннях та автограф-сесії від сучасних українських письменників, отримати психологічну консультацію та долучитись до інших цікавих та пізнавальних активностей!

Крім того, солом’янці взяли участь у встановленні Національного рекорду України «Наймасовіша дегустація торту від Київський БКК», за участі Майстер Шефа Владислава Міцкевича!

На завершення переможці конкурсу від Київський БКК отримали солодкі призи та подарунки.

Свято відбулось у затишній, теплій і дружній атмосфері. Сподіваємось, що у всіх залишаться найкращі спогади про цей особливий День незалежності нашої рідної України!

Фотогалерея

Перейти до спискуВерсiя для друку

Мапа пунктів обігріву

Адміністративні послуги

United24

Як стати резервістом територіальної оборони міста Києва?

Акція по збору книг для бійців, які беруть участь в АТО

Корупція має бути помічена