Головна  →  Новини  →  1 жовтня 2015

Районні урочистості з нагоди Всеукраїнського дня бібліотек

Районні урочистості з нагоди Всеукраїнського дня бібліотек

У Солом’янському районі нараховується 17 бібліотек, де працює 86 фахівців, які не лише займаються інтелектуальною та просвітницькою роботою, але й роблять багато корисних справ.

Привітав бібліотекарів району зі святом голова адміністрації Максим Шкуро. «Сьогодні бібліотекарі разом з читачами постійно допомагають військовим АТО:  плетуть маскувальні сітки, шиють прапори, обереги та шеврони, відвідують військові частини та допомагають пораненим, долучаються до благодійних акцій. Дякую за професійну роботу, активну позицію та внесок у розвиток району! Натхнення, розвитку, для того, аби наші бібліотеки ставали ще більш сучасними та інноваційними, ‒ зазначив керівник району.

Бібліотекарів нагородили грамотами Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації. До творчих вітань приєднався Київський академічний муніципальний камерний хор «Хрещатик».

Нагадаємо, 30 вересня відзначається професійне свято - Всеукраїнський день бібліотек, який започатковано у 1998 році  згідно Указу Президента України.

Централізована бібліотечна система  Солом’янського району – це цілеспрямований, креативний колектив 17-ти бібліотек, які працюють заради своїх користувачів. Цього року бібліотеки взяли участь у Всеукраїнській культурно-мистецькій акції «Єдина і неподільна Україна», у книжковій виставці «Київська весна ‒ 2015», долучилися до написання сторінок книги бувальщин «Добро – Дій».

Бібліотеки розробляють і запроваджують інноваційні форми роботи, цікаві проекти, щоб книги ставали невід’ємною складовою життя мешканців району. Бібліотеки налагодили та продовжують співробітництво з багатьма культурними, просвітницькими закладами міста, з громадськими організаціями, центрами творчості, музеями, з письменниками, видавництвами дитячої літератури та редакціями журналів; підтримують добросусідські відносини з науковцями, творчими людьми, художниками та членами їх сімей.

Бібліотечні працівники беруть активну участь в громадському житті району і міста. Цього року Жіноча рада бібліотечних працівників Солом’янського району м. Києва на чолі з головою – Шевчук Наталією Михайлівною стала переможцем у міському конкурсі на кращу первинну жіночу раду м. Києва.

Фотогалерея

Перейти до спискуВерсiя для друку

Мапа пунктів обігріву

Адміністративні послуги

United24

Як стати резервістом територіальної оборони міста Києва?

Акція по збору книг для бійців, які беруть участь в АТО

Корупція має бути помічена