Головна  →  Новини  →  5 грудня 2013

Коледж економіки та управління КНЕУ святкує ювілей

Коледж економіки та управління КНЕУ святкує ювілей

Голова Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Максим Луцький привітав з 60-річчям один з найкращих навчальних закладів району - Коледж економіки та управління Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана.

Урочисті заходи з нагоди ювілею коледжу проходили, 4 грудня. Студенти та викладачі, які вже протягом багатьох років підтверджують свій високий професійний рівень, разом відзначали знаменну дату. До них приєдналися багато поважних гостей, серед яких був і очільник Солом’янського району Максим Луцький.

Голова району привітав студентів та викладачів з ювілеєм та побажав зберегти свої високі показники успішності і в наступному році.

«60-річчя для навчального закладу - це не просто дата - це знак якості. Під цим дахом зібрались висококласні спеціалісти та розумне, прогресивне молоде покоління. Кожного року ви з новими силами доводите успішність свого закладу, ваші рейтинги успішності зростають і, завдяки цьому, - українське суспільство збагачується новими високопрофесійними кадрами. Продовжуйте в тому ж дусі», - наголосив Максим Луцький.

Після привітань Максим Георгійович подарував подяки й грамоти найкращим викладачам Коледжу економіки та управління КНЕУ, і побажав їм ще більшої наснаги на шляху до реалізації найкращих своїх здібностей.

Фотогалерея

Перейти до спискуВерсiя для друку

Мапа пунктів обігріву

Адміністративні послуги

United24

Як стати резервістом територіальної оборони міста Києва?

Акція по збору книг для бійців, які беруть участь в АТО

Корупція має бути помічена