Головна  →  Новини  →  14 вересня 2016

У школах Солом'янського району пройшли олімпійські уроки

У школах Солом'янського району пройшли олімпійські уроки

9 вересня 2016 року відділом у справах сім’ї, молоді та спорту Солом’янської адміністрації для учнів  шкіл № 166 та № 221 були проведені олімпійські уроки, присвячені Дню працівників фізичної культури і спорту України. Завдання цих заходів – формування свідомого ставлення учнів до необхідності регулярних занять фізичною культурою та спортом; збагачення знань учнів про олімпійські види спорту, історію Олімпійських ігор, видатних спортсменів.

На уроці діти дізналися про причини зародження ігор, умови їх проведення, вимоги до учасників олімпіад, а також про те, що переможців перших олімпіад називали – олімпіоніками, а нагороджували їх не медалями, а лавровими вінками. Із захопленням учні висловлювали свої припущення стосовно олімпійської символіки та олімпійського вогню.

Під час олімпійського уроку вихованці спортивних секцій з карате-до, футболу, гімнастики, пауерліфтингу провели яскраві показові виступи.

Також учасники олімпійського уроку взяли участь у естафеті та спортивній вікторині, переможці яких отримали грамоти, медалі, кубки, призи. Переможці конкурсу малюнків на тему: «Олімпійські ігри» отримали цінні подарунки.

Затамувавши подих, діти слухали та із зацікавленістю ставили різні запитання дворазовій срібній призерці Олімпійських ігор у Сеулі та Атланті з академічного веслування Світлані Мазій. Бурхливі емоції в учасників  викликала можливість власноруч потримати та роздивитись срібну олімпійську медаль призерки.

Позитивна енергія олімпійського уроку надихнула школярів ще більше уваги приділяти своєму здоров’ю та заняттю фізичною культурою і спортом.

Фотогалерея

Перейти до спискуВерсiя для друку

Адміністративні послуги

Як стати резервістом територіальної оборони міста Києва?

Громадський бюджет

Допомога громадянам зі східних областей та АР Крим

Акція по збору книг для бійців, які беруть участь в АТО

Корупція має бути помічена