Головна  →  Новини  →  27 грудня 2013

На Новий рік до школярів – з багатою торбою гостинців

На Новий рік до школярів – з багатою торбою гостинців

26 грудня, в четвер, голова Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації взяв участь у святкуванні Нового року разом з учнями №324 школи.

Як вже стало доброю традицією, Максим Луцький приїхав до дітей з багатою торбою всіляких гостинців. Діти неймовірно зраділи такому сюрпризу, та завзято почали розбирати подарунки.

Очільник району підкреслив, що в рамках виконання соціальних ініціатив Президента України «Діти – майбутнє України», йому дуже приємно бути таким бажаним гостем у №324 школі.

«Знаєте, це надзвичайна приємність – дарувати подарунки. Особливо, для дітей. Вони з такою непідробною щирістю радіють всім гостинцям. Це лише маленька частинка нашої уваги, яку ми їм можемо дати, але вона така необхідна», - зауважив Максим Луцький.

Голова Солом’янської адміністрації також привітав вчителів та батьків школярів із прийдешніми новорічними святами, і побажав терпіння у їхній нелегкій роботі – виховання майбутнього України.

«Я пишаюся, що знаю таких людей. Ваша праця неоціненна, ви не просто навчаєте, виховуєте школярів, ви готуєте майбутнє нашої держави. Щиро вас вітаю з прийдешніми Новим роком та Різдвом Христовим. Якби вам тяжко не доводилося, не зважаючи ні на що, хай у ваших серцях живуть – віра, надія і любов!», - побажав Максим Луцький.

Фотогалерея

Перейти до спискуВерсiя для друку

Мапа пунктів обігріву

Адміністративні послуги

United24

Як стати резервістом територіальної оборони міста Києва?

Акція по збору книг для бійців, які беруть участь в АТО

Корупція має бути помічена