Головна  →  Новини  →  27 серпня 2019

У Солом’янському районі відкриють Центр навчання професії для молоді з інвалідністю

У Солом’янському районі відкриють Центр навчання професії для молоді з інвалідністю

Незабаром у Солом’янському районі запрацює перший в Києві Центр денного перебування та навчання професії для молоді з інвалідністю «Горнятко Доброти». Інклюзивний простір, де вихованців навчатимуть професії пекаря-кулінара з подальшим працевлаштуванням і супроводом, розміститься на вул. М. Шепелєва, 14.

Так, сьогодні заступник голови Солом’янської РДА Олена Горпинченко разом з командою автора проекту-переможця №34 Громадського бюджету Олександрою Посівнич оглянули приміщення на першому поверсі житлового будинку та перевірили хід виконання там ремонтних робіт.  

Для повноцінного функціонування центру у приміщенні також необхідно провести ремонт інженерних мереж - опалення, водопостачання, каналізації, електромережі та вентиляції. Тому, не гаючи часу, керівництво району доручило КП “Керуюча компанія” і Управлінню ЖКГ та будівництва оперативно скласти кошторис, оголосити тендер і нарешті розпочати роботи. 

“Даємо місяць для того, щоб інженерні мережі були приведені до ладу. Адже молодь з особливими потребами, яка в майбутньому тут буде навчатись професійним навичкам, повинна в комфортних умовах залучатись до суспільного життя”, - заявила Олена Горпинченко. 

Зазначимо, що завдяки Громадському бюджету кияни щороку реалізують сотні проектів, які поліпшують життя столиці. Цьогоріч за кошти міста лише у Солом’янському районі планується втілити 45 важливих і цікавих ідей мешканців.

Фотогалерея

Перейти до спискуВерсiя для друку

Мапа пунктів обігріву

Адміністративні послуги

United24

Як стати резервістом територіальної оборони міста Києва?

Акція по збору книг для бійців, які беруть участь в АТО

Корупція має бути помічена