Головна  →  Новини  →  9 грудня 2019

У Солом’янському районі проходить благодійна акція зі збору одягу для нужденних

У Солом’янському районі проходить благодійна акція зі збору одягу для нужденних

У будівлі Солом’янської адміністрації в рамках благодійної акції відкрили пункт прийому речей для людей, які опинилися у складних життєвих обставинах. За словами виконувача обов’язків голови РДА Володимира Бялковського, такі заходи не тільки «одягають» нужденних, але й підвищують соціальну активність жителів.

«Протягом зимового періоду 2018-2019 років до банку одягу і пунктів обігріву у районі звернулось 188 осіб, які опинились у скрутній життєвій ситуації. І наш обов’язок – докладати всі зусилля для їх соціального захисту. Найменше ж, що може зробити кожний з нас, - допомогти їм з теплим одягом, який взимку особливо необхідний. Давайте це пам’ятати і будемо соціально відповідальними громадянами своєї країни», - заявив Володимир Бялковський, подякувавши районній організації Товариства Червоного Хреста за підтримку ініціативи.  

Приєднались до благодійної акції також заступник голови Олена Горпинченко, працівники райадміністрації та відвідувачі РДА. Водночас показали приклад й студенти Інституту соціальної роботи і управління НПУ ім. М.П.Драгоманова.

Володимир Бялковський нагадав, що в Солом’янському районі продовжують працювати «банки одягу» на б-рі Вацлава Гавела, 83-А та на вул. Волинська, 2, куди можна принести чисті речі, взуття та навіть постільну білизну. Також за цими адресами діють пункти обігріву.  

Додамо, що благодійна акція зі збору одягу  для нужденних в Солом’янській РДА (перший поверх у приміщенні недіючої їдальні) працюватиме сьогодні до 19:00. Надалі всі речі будуть передані безпритульним громадянам та людям, які опинились у складних життєвих обставинах.

 Запрошуємо всіх ділитись добротою!

Фотогалерея

Перейти до спискуВерсiя для друку

Мапа пунктів обігріву

Адміністративні послуги

United24

Як стати резервістом територіальної оборони міста Києва?

Акція по збору книг для бійців, які беруть участь в АТО

Корупція має бути помічена