Головна  →  Новини  →  23 січня 2021

Модернізація системи теплопостачання будинку за вулицею Патріарха Мстислава Скрипника, 40-а

Модернізація системи теплопостачання будинку за вулицею Патріарха Мстислава Скрипника, 40-а

Індивідуальний тепловий пункт встановлений у 16-ти поверховому будинку з одним під’їздом та зданий в експлуатацію за незалежною схемою підключення. Перевага ІТП- гідравлічна розв’язка контуру теплових мереж та системи опалення житлового будинку.

Компанією підрядником встановлене високоефективне обладнання: модульний блок опалення, модульний блок підживлення будинкового контуру, система автоматики, що забезпечує регулювання кількості теплової енергії в залежності від зовнішньої температури та потреби співвласників в теплі.

Також, відбулась часткова заміна трубопроводів та їх теплоізоляція в підвальному приміщенні і на технічному поверсі, виконано балансування системи опалення по стояках за допомогою автоматичних балансувальних клапанів.

В ІТП була встановлена автоматика управління, насоси з частотним регулюванням, розбірний пластинчастий теплообмінник, балансувальні клапани та запірно-регулювальна арматура. Так само обладнанням теплового пункту можливо управляти віддалено, за допомогою звичайного комп’ютера, підключеного до мережі Інтернет.

Після модернізації системи теплопостачання, опалення в квартирах розподіляється пропорційно. За досвідом вже виконаних проектів, очікується зменшення витрат на опалення до 20-30% в порівнянні з аналогічними будинками без впровадження ІТП з погодним регулюванням. Загальна вартість робіт склала 1,1 млн. гривень, з яких частка співфінансування мешканців будинку склала 30%. Очікуваний термін повернення коштів за рахунок зменшення витрат на опалення складає менше одного опалювального сезону.

Проект профінансований за програмою капітальних ремонтів на замовлення Солом'янської районної в місті Києві державної адміністрації за активної участі співвласників будинку та КП «Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду Солом’янського району м.Києва», на обслуговуванні якої знаходиться даний будинок.

Фотогалерея

Перейти до спискуВерсiя для друку

Мапа пунктів обігріву

Адміністративні послуги

United24

Як стати резервістом територіальної оборони міста Києва?

Акція по збору книг для бійців, які беруть участь в АТО

Корупція має бути помічена