Головна  →  Новини  →  18 квітня 2021

У Солом’янському районі відзначили День довкілля висадкою дерев

У Солом’янському районі відзначили День довкілля висадкою дерев

З гордістю і повагою хочемо повідомити про заходи, що відбулись у Солом’янському районі до Дня Довкілля за ініціативи 11-річного мешканця району Лева, а також Єлизавети і Олександра Кіндєєвих.

За рахунок Товариства з обмеженою відповідальністю «Солар М», власником якого є Олексій Кіндєєв, придбано 74 саджанці робінії псевдоакації кулястої форми, які висаджено на вулиці Генерала Шаповала спільно з мешканцями району Сергієм Ісютиним, Валерієм Людмирським, Андрієм Кучиним та дітворою району, за підтримки КП УЗН Солом’янського району. Надзвичайно приємно, коли до благоустрою міста долучається молодь і діти. Це свідчить про небайдужість підростаючого покоління, прагнення озеленити рідне місто та покращити його екологічний стан. Для забезпечення належного догляду висаджені дерева будуть передані на баланс КП УЗН Солом’янського району.

До заходів з висадки дерев долучились голова Солом’янської РДА Ірина Чечотка, перший заступник Олександр Смик, а також заступники голови Євген Малий та Олена Горпинченко. Незважаючи на примхи погоди у вигляді опадів, учасники заходу продовжили святкову традицію з озеленення столиці під професійним наглядом директора КП УЗН Солом’янського району Олексія Лукаша та висадили на території парку «Юність» по вулиці Пилипа Козицького 15 ялин та 5 берез.

Також планувалась висадка дерев на проспекті Любомира Гузара. Нажаль, внаслідок рясних дощів відбулось значне замокання ґрунту, що унеможливило виконати озеленення даної території саме в цей день. Однак найближчим часом мешканці обов’язково милуватимуться новими молодими саджанцями біля своїх будинків.

Фотогалерея

Перейти до спискуВерсiя для друку

Мапа пунктів обігріву

Адміністративні послуги

United24

Як стати резервістом територіальної оборони міста Києва?

Акція по збору книг для бійців, які беруть участь в АТО

Корупція має бути помічена