Головна  →  Новини  →  8 липня 2021

У Солом’янському районі перевірили хід реалізації проєктів-переможців ГБ 2021

У Солом’янському районі перевірили хід реалізації проєктів-переможців ГБ 2021

Голова робочої групи з питань громадського бюджету Олена Горпинченко провела виїзну нараду з метою забезпечення контролю за своєчасним виконанням робіт, спрямованих на реалізацію проєктів ГБ 2021:

  • № 422 "Капітальний ремонт холу та І поверху ЗЗСО № 149", за яким передбачено капітальний ремонт підлоги, стін, оновлення освітлення, заміна внутрішньої електромережі, а також закупівля технічного та орг. обладнання;
  • № 404 "Ремонт та оснащення актової зали ЗЗСО №149", за яким передбачено капітальний ремонт підлоги, заміна вікон, дверей, заміна радіаторів опалення, штукатурення стін, заміна з протяжкою електромереж, ремонт стелі системою "Армстронг" з опорядженням поверхонь, оновлення освітлення, а також облаштування технічного та орг. обладнання: проєктор, акустична ситсема та мікшер;
  • № 566 "Капітальний ремонт мультифункціонального майданчику за адресою вул. Стадіонна, 19", за яким передбачено облаштування гравійно-піщаної суміші (покриття), комплексних баскетбольних стойок, воріт та сітки, а також облаштування сітчастого металевого огородження.

Станом на сьогодні капітальні ремонти на вказаних об’єктах тривають за графіком і плануються завершитись до початку навчального року.

Фотогалерея

Перейти до спискуВерсiя для друку

Мапа пунктів обігріву

Адміністративні послуги

United24

Як стати резервістом територіальної оборони міста Києва?

Акція по збору книг для бійців, які беруть участь в АТО

Корупція має бути помічена