Головна  →  Новини  →  26 липня 2021

Капітальний ремонт спортивного майданчика на Пулюя, 1

Капітальний ремонт спортивного майданчика на Пулюя, 1

Починаємо ранок понеділка з чудових новин, які надійшли з вулиці Івана Пулюя, 1. Саме тут на завершальній стадії перебуває капітальний ремонт спортивного майданчика. І, не просто спортивного майданчика, а справжнього тенісного корту.

Теніс – універсальний і цікавий вид спорту, відповідний однаково дорослим і дітям. Тренування на тенісному корті заряджає енергією, дарує позитивні емоції і покращує самопочуття. Але хороша партія неможлива без якісного тенісного майданчику. Саме такий вже облаштовано за данною адресою - сучасне поле, стандартного розміру, зі штучним покриттям, розміткою та сітками.

Тепер усі охочі мають змогу займатися тенісом у гідних та безпечних умовах на безоплатній основі.

Просимо дбайливо ставитися до цього спільного спортивного майна, адже воно – не вічне і належить не одному будинку, двору чи вулиці. Не мовчіть, якщо стаєте свідком засмічення, руйнування, вандалізму і т.д.

P.S: фінансування вказаного капітального ремонту передбачене відповідно до «Програми Капітальних ремонтів», затверджених Солом'янською районної в місті Києві державної адміністрації на 2021 рік.

Фотогалерея

Перейти до спискуВерсiя для друку

Мапа пунктів обігріву

Адміністративні послуги

United24

Як стати резервістом територіальної оборони міста Києва?

Акція по збору книг для бійців, які беруть участь в АТО

Корупція має бути помічена